הדברת נמלים

ריסוס נמלים – מאמר

הדברת נמלים בשיטת ריסוס

תסכימו שנמלה היא הדבר האחרון שבא לכם לראות צועדת על השיש כשאתם ניגשים להכין אוכל… עם זאת, מדובר בתופעה נפוצה מאוד בישראל שמחייבת התייחסות רצינית ופתרונות אפקטיביים למיגורה.

אחת השיטות הנפוצות ביותר להדברת נמלים הינה שיטת הריסוס. ריסוס נמלים אפקטיבי יבטיח את השמדתן של הנמלים ואת היעלמותן מביתכם. אגרוטל הדברות כבר עשרות שנים מתמחה בהדברה וריסוס נמלים.

ריסוס נמלים
ריסוס נמלים

ריסוס נמלים עצמאי

ריסוס הוא שיטה נפוצה להדברת נמלים בזכות הפשטות היחסית של הפעולה שכוללת פיזור של חומר פעיל – רעל הגורם למותם של המזיקים. ניתן לבצע ריסוס עצמאי על ידי מרססים נגד נמלים שנמכרים בחנויות ומותרים לשימוש על ידי הצרכן הפרטי. אם זאת, חשוב להדגיש כי ריסוס כזה אינו מהווה פתרון מקצועי לבעיית המזיקים. הנמלה היא מזיק שקשה להיפטר ממנו מאחר ורק השמדתו של הקן ושל המלכה מביאה למיגורה המוחלט של התופעה.

ריסוס נמלים מקצועי

לעומת זאת ריסוס מקצועי, המתבצע על ידי מדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה, מוכיח את עצמו כיעיל יותר. מדביר מקצועי מתאים את סוג החומר לצורך ריסוס בהתאם לזן הנמלים הספציפי שטרד את מנוחתכם. בנוסף, מדבירים מקצועיים של אגרוטל הדברות יזהו את מקור הבעיה ויאתרו במהירות את מיקומו של קן הנמלים וידעו לרסס את החומר במקומות הנכונים בבית. בכדי להבטיח את קטילתן הסופית של הנמלים, המדביר המקצועי, בנוסף לפעולת הריסוס, יאטום את הסדקים והחריצים בקירות וברחבי הבית, אשר עשויים להוות מקום חדירה פוטנציאלי עבור הנמלים, וכן יפזר פיתיונות רעילים, אותן ייקחו הנמלים לקן וישמידו אותו באופן סופי.

ריסוס נמלים באגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות מעניקה אחריות על ההדברה שהיא מבצעת ומתחייבת לתוצאות. מומחינו פועלים בהתאם לתקנים המחמירים שנקבעו בתחום ההדברה ומוסמכים לבצע הדברה נגד כל סוגי המזיקים מטעם המשרד להגנת הסביבה. על ידי הזמנת שירותי הדברה של מדבירנו המקצועיים תבטיחו הקפדה על כללי הבטיחות. ריסוס נמלים לא מקצועי עשוי לסכן את בריאותכם ולגרום לנזק סביבתי. השאירו את המלאכה בידינו: המקצוענים של אגרוטל הדברות!

אגרוטל הדברות מבצעת ריסוס נמלים מקצועי – התקשרו עכשיו 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה