הדברת מזיקים בכל עונות השנה

מדביר מזיקים

מדביר מזיקים אחראי ומקצועי אגרוטל הדברות

מחפשים גוף אמין ומוסמך שמבצע הדברת מזיקים בבית או בבית העסק? מדביר מזיקים מקצועי מטעם החברה הוותיקה והמוכרת – אגרוטל הדברות – יישלח אליכם באופן מידי לאחר קבלת הפניה.

מיהו מדביר מקצועי?

כשאתם בוחרים מדביר מקצועי חשוב שתוודאו שהגורם שעומד בפניכם הוא בעל ההיתרים הנדרשים לבצע את העבודה. הדברת מזיקים היא עניין למקצוענים ושימוש לא נכון ולא מבוקר בחומרי הדברה עלול לגרום לתוצאות חמורות ואף לאסון. מדביר מוסמך תמיד יציג בפניכם את הרישיון שלו לעסוק בהדברה. עיינו ברישיון וודאו כי מתפקידו להדביר גם את המזיק המסוים המצוי בביתכם, שהרי ישנם מדבירים המוסמכים להתמודד מול מזיקים מסוימים בלבד ושיכולים ליישם רק חלק משיטות ההדברה הקיימות היום.

מדביר מזיקים

מדביר מזיקים מוסמך של אגרוטל הדברות בעל רישיון עבודה מטעם המשרד להגנת הסביבה ובעל הסמכות הנדרשות לבצע הדברה לכל סוגי המזיקים. אגרוטל הדברות הינה חברה גדולה בעלת צוות מדבירים גדול המספק שירותי הדברה לכל הארץ: הדברה במרכז, הדברה בצפון וכן, הדברה בדרום. שלל המדבירים מוסמכים להדביר את המזיקים במגוון שיטות החל בשיטות הדברה המסורתיות על ידי שימוש בחומרי הדברה כימיים וכלה בשיטות הדברה החדישות של הדברה ירוקה הכוללת בתוכה הדברה ביולוגית, הדברה אלקטרונית, הדברה ארוגנית ומספר שיטות הדברה נוספות שהינן ידידותיות לסביבה ושאינן פוגעות באדם.

מדביר מזיקים של אגרוטל הדברות תמיד יעניק לכם תדרוך לגבי ההתנהלות הנכונה לפני ההדברה, במהלכה ולאחריה. כמו כן, תמיד תקבלו בסיום תעודת אחריות למשך תקופה מוגדרת על ההדברה שבוצעה.

מדביר מזיקים של אגרוטל הדברות הוא בעל תודעת שירות גבוהה, הוא מקצועי ואדיב והכי חשוב מקפיד על מידת בטיחות מרבית בזמן ההדברה. הדברת נמלים במגוון שיטות, הדברת טרמיטים יעילה, הרחקת יונים, הדברת מכרסמים דוגמת חולדות ועכברים זו המומחיות שלנו באגרוטל הדברות. זאת לצד, הדברת חרקים מציקים נוספים כמו פרעושים, קרציות, פשפשים, עשים, יתושים ומעופפים נוספים.

אל תחששו לפתוח במערכה מול המזיקים! אין שום סיבה שתחיו בקרבתם במשך השנה! פנו לאגורטל הדברות להזמנת מדביר מזיקים מקצועי ואחראי – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה