הדברה אורגנית

הדברת תיקנים

תיקנים בבית ובבית העסק

תיקנים – מזיקי הבית המוכרים והנפוצים ביותר ברוב הבתים הישראליים. בישראל קיימים מספר זנים של תיקנים והנפוצים ביותר מבניהם אלו התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני. מדבירים של אגרוטל הדברות מספקים שירותי הדברת תיקנים לבתים פרטיים הסובלים מבעיית ג'וקים וגם לבתי עסק המתלוננים על הימצאותם של מקקים בקרבם.

הדברת תיקנים

תיקנים הינם מפגע משמעותי והימצאותם בקרבת האדם מסוכנת. התיקנים מעבירים מחלות זיהומיות לאדם כאשר באים במגע עם המזון שלו וניזונים ממנו. הגללים שלהם גם הם מזהמים את סביבתו של האדם וטומנים בקרבם סכנה להידבקות.

תיקנים חודרים לסביבת מחייתו של האדם דרך סדקים, חריצים בקירות, דרך פתחי ניקוז והביוב. על מנת להקטין את הסבירות להופעת תיקנים בבית מומלץ לשמור על האזור נקי ומסודר, להימנע מלהשאיר מזון מחוץ למקרר, לשטוף כלים ולפנות את האשפה בתדירות גבוהה מהרגיל. יש לוודא כי בתוך פתחי הניקוז לא קיימת הצטברות של מים עומדים וגם להשתדל לאטום במידת הניתן את הפתחים, החריצים והסדקים שדרכם יכולים תיקנים לחדור לתוך הבית שלכם.

הדברת מזיקים

הדברת תיקנים מקצועית

הדברת תיקנים מקצועית נעשית על ידי מדבירים של חברת אגרוטל הדברות. אגרוטל הדברות עושה הדברת תיקנים לבתים פרטיים, וילות ודירות וגם לבתי עסק, מפעלים, מסעדות וגני אירועים. הדברה נעשית תוך הקפדה על כללי בטיחות והלקוחות מקבלים תדרוך מפורט להתנהגות בזמן ההדברה. הדברת תיקנים מקצועית באגרוטל הדברות מבטיחה תוצאות וגורמת לכם לשכוח תוך תקופה קצרה מהם תיקנים.

הדברת ג'וקים והדברת מזיקים מכל הסוגים זוהי מומחיותנו באגרוטל הדברות במשך 30 שנות פעילותינו. ניסיון עשיר וידע מקצועי רב מאפשרים לנו לפטור אתכם מבעיית מזיקים בקלות.

התקשרו עוד היום 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה