הדברת נמלים

איך עושים הדברת נמלים באגרוטל הדברות

כולנו מכירים את הנמלים ולרובנו אין בעיה עקרונית איתן אבל… זה עד הרגע שאנחנו מגלים שיירה של נמלים צועדת לה על השיש, קבוצה נוספת מתרוצצת על קירות הבניין וקרובי משפחתן שמתנחלים לנו בגינה. כיום הנמלים נחשבות לאחד המזיקים המציקים ביותר – הן, אמנם, אינן מסוכנות לאדם, אך מהוות מטרד בבתים רבים. הדברת נמלים זו התמחותנו באגרוטל הדברות – הוותק והניסיון הרב בתחום מאפשרים לנו להעניק שירותי הדברה מקצועיים ולפתור אתכם מהמזיק הטורדני.

האתגר בהתמודדות עם הנמלים נובע מקצב התרבותן המהיר והקושי הכרוך באיתור הקן שמצוי לרוב במקומות מסתור ואינו נראה לעין. זו הסיבה שהשמדה נקודתית של שיירות הנמלים המסתובבות בביתנו לא מביאה לתוצאות הרצויות, ורק באמצעות הדברה מקצועית של קן הנמלים ניתן לסלקן כליל.

הצוות המיומן והמקצועי של אגרוטל הדברות יבצע הדברת נמלים בביתכם באמצעות חומרי ההדברה החדישים והאפקטיביים ביותר. בחברתנו מתמחים בבחירה והתאמת חומרי ההדברה לזן הנמלים השורץ בביתכם, מקפידים על המינון הנדרש בכדי למזער את הנזק הסביבתי הכרוך בהדברה, ומתאימים את הטיפול להיקף הבעיה ואזור הפעילות.

הדברת נמלים אגרוטל הדברות
הדברת נמלים אגרוטל הדברות

שיטות שונות להדברת נמלים

על מנת להבטיח הדברה יעילה, המדביר המוסמך של אגרוטל הדברות מתחיל את הטיפול באיתור המפגעים. לאחר זיהוי של קני הנמלים ברחבי הבית וסביבתו: בחריצים השונים, שקעי החשמל, הארונות ועוד, ישלב המדביר בין שיטת הריסוס  לבין שיטת הפיתיונות. הריסוס מתבצע בכל האזורים בהם נראו הנמלים וכן, במקומות ה"פוטנציאלים" להימצאותן. לאחר הריסוס מפוזר באזור ג'ל רעיל המשמש כפיתיון אותו נושאות הנמלים לתוך הקן וגורמות להשמדתו הסופית.

בעבר כמעט כל הדברות הנמלים בוצעו באמצעות חומרים כימיים. הדברה כימית נחשבת לאפקטיבית ביותר, אך עם זאת טומנת בחובה נזק בריאותי וסביבתי. לצד הדברה כימית באגרוטל הדברות מיישמים גם את שיטת ההדברה הירוקה, המתבססת על שימוש בחומרים שמקורם בטבע והידידותית יותר לסביבה. מומחינו ימליצו על טכניקת ההדברה המיטבית שתפתור את בעיית הנמלים בביתכם ותגרום לפגיעה סביבתית מינימאלית. כלל החומרים להדברת מזיקים, בהם אנו משתמשים באגרוטל הדברות, עומדים בתקנים ומאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

מחפשים מדביר מקצועי להדברת נמלים? צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת יעוץ חינם בטלפון:

1-800-666-600

Share Button