הדברה ביולוגית

הדברת נמלים במסעדות

נמלים במסעדות ובתי עסק

הנמלים זאת נקודת התורפה של מסעדות, בתי קפה וגני אירועים רבים: הנמלים מופיעות במקומות אלו בקלות רבה וקשה מאוד להיפטר מהן. עם זאת, הימצאותן של הנמלים בבתי עסק העוסקים בתחום המזון לא מתקבלת על הדעת: נמלים במזון ונמלים המרוצצות ברחבי המסעדה יכולות בן לילה להרוס את המוניטין של המקום.

הדברת נמלים במסעדות

מה עושים?

לא פשוט להדביר נמלים במסעדות ובתי עסק בתחום המזון: חומרי הדברה עשויים לבוא במגע עם המזון, להרעיל אותו ואף, חס וחלילה, להגיע לצלחותיהם של הלקוחות. לפיכך, לא צריך להסביר ולפרט יותר מידי מדוע כה חשוב להקפיד על הדברה בטיחותית ולעשות אותה בדרך הנכונה ביותר כדי להעלים את הנמלים ולהימנע מפגיעה במזון וכלי המטבח.

הדברת נמלים

הדברת נמלים במסעדות עם מדביר מוסמך

מדביר מקצועי זאת התשובה הבטוחה ביותר לביצוע הדברת נמלים במסעדות. לאגרוטל הדברות יש מומחים שמתמחים בהדברה לעסקים בכלל ולבתי עסק בתחום המזון בפרט. במסגרת שירותי הדברה בעל העסק מקבל תדרוך ומתעדכן אודות הפעולות שעליו לבצע על מנת לאחסן את המזון בבטחה במשך תקופת ההדברה. בחלק מהפעמים עושה המדביר ריסוס נמלים ומשלב את השיטה עם פיזור של פיתיונות רעילים. עם זאת, מאחר שחומרי ריסוס נוטים להתנדף ולהתפזר במרחב, פעמים רבות ממליץ המדביר להימנע מכך וכתחליף הוא מציע הדברה ירוקה שבה לא נעשה שימוש בחומרים רעילים אלא בחומרים טבעיים בלבד.

כל מקרה של נמלים במסעדה יש לבחון לגופו. המדבירים של אגרוטל הדברות יוכלו להמליץ לכם על הדרך הנכונה והמתאימה יותר בשבילכם: פנו אלינו לייעוץ – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה