הדברת נמלים

הדברת נמלים בבית העסק

כשיש נמלים במשרד

הנמלים קיימות לא רק בבית ובגינה – אפשר לפגוש אותם גם בבתי עסק רבים. לעתים קרובות תופעת הנמלים בבית העסק היא תופעה מתמשכת שלא מקבלת טיפול מהיר מאחר ובעלי העסקים חוששים לפנות לחברת הדברה מחשש שהדברת נמלים תחייב אותם להשבית את העבודה במשרד.

הדברת נמלים
הדברת נמלים בבתי עסק

עם זאת, מעטים שיודעים שהיום יש למדבירים את היכולות והכלים הנדרשים כדי לבצע הדברת נמלים בטיחותית ויעילה לבתי עסק גם מבלי לחייב את בעל העסק להפסיק את העבודה במשרד ולהוציא את כל עובדי המשרד ליום חופש.

הדברת נמלים ירוקה בבית העסק

קודם כל, היום ישנן שיטות רבות של הדברה ירוקה. הדברה ירוקה מאפשרת להיפטר ממזיקים, ובין היתר נמלים, באמצעים טבעיים וללא שימוש בחומרי הדברה רעילים שמכילים חומרים כימיים. גם אגרוטל הדברות מיישמת טכניקות של הדברה ירוקה וממליצה על השירות לבתי עסק רבים שסובלים מנמלים במשרד.

הדברת נמלים
הדברת נמלים בבתי עסקים

הדברת נמלים כימית בבית העסק

שנית, גם חומרי הדברה כימיים של היום נעשו פחות נדיפים, פחות רעילים ומסוכנים פחות. כאשר הדברת נמלים על ידי הדברה כימית נעשית בידי מדביר מקצועי, אפשר להיות שקטים ורגועים כי ההדברה היא הדברה בטיחותית. הדברה זאת לא תמיד ולא בהכרח מחייבת את השבתתו של המשרד. תוכלו להתייעץ בנוגע לכך עם המדביר ולבחור את האפשרויות שהוא מציע מבחינת התזמון של הדברת נמלים במשרדכם.

להזמנת הדברת נמלים והדברת מזיקים בבית העסק חייגו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה