הדברת מזיקים

אגרוטל הדברות הדברת מזיקים

אגרוטל הדברות כבר 30 שנה מדבירה במקצועיות ויעילות את כל סוגי המזיקים במגוון שיטות הדברה וכלים המתקדמים ביותר. אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים העומדים בתקנים של משרד איכות הסביבה, ומיישמים את העקרונות של שיטות ההדברה הירוקות שצוברות תאוצה בעשורים האחרונים.

חברתנו מעניקה שירותי הדברה מקצועיים למגזר הפרטי והעסקי, מבצעת הדברה למפעלים ואזורים חקלאיים ומתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים המהווים מטרד וסכנה לאדם וסביבתו.

הדברת מזיקים אגרוטל הדברות

הדברת מזיקים לכל סוגי המזיקים

אגרוטל הדברות מיישמת טכניקות להדברת כל סוגי המזיקים: הדברת נמלים, טרמיטים, ג'וקים, מכרסמים, עכברים, חולדות, פרעושים  ועוד.

מקצוענות באגרוטל הדברות

צוות המדבירים המוסמך שלנו מתאים במקצועיות את שיטת ההדברה להתמודדות עם בעיית המזיקים הספציפית. לרוב קיימות מספר טכניקות להדברת המזיקים השונים ונודעת חשיבות רבה לבחירה בשיטה המתאימה ביותר בתחשב בתנאי השטח ובפרמטרים נוספים בעת הבחירה בשיטה האופטימלית.

כמו כן, בייחוד אם מדובר בפיזורם של חומרי הדברה כימיים ורעלים ישנה חשיבות רבה למינון החומר – מומחינו מצטיינים בחישוב המינון המדויק בהתאם להיקף המפגע והצורך.

בטיחות מעל הכול

באגרוטל הדברות מנהלים מערכת בקרת איכות מאושרת iso 9001-2000. אנו מפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומוסמכים באישור האגף להגנת הצומח לטיפולי הדברה במוצרי עץ ומזון על פי תקן ispmis של משרד החקלאות.

חומרי הדברה איכותיים באגרוטל הדברות

באגרוטל הדברות עוסקים בייבוא ושיווק של חומרי הדברה וציוד להדברה מקצועית ועצמאית.

לפרטים וקבלת ייעוץ טלפוני חינם צרו אתנו קשר – 1-800-666-600

Share Button