הדברה אורגנית

הדברת מזיקים – מאמר

מי הם המזיקים?

נהוג לשייך לקבוצת המזיקים את החרקים ובעלי החיים שטורדים את מנוחתו של האדם, מסכנים את בריאותו, מסבים נזק לרכושו ומזהמים את סביבת המחייה שלו. קטגורית מזיקים היא קבוצה רחבה של אורגניזמים חיים שכוללת חרקים זוחלים ומעופפים, דוגמת נמלים, יתושים, עש, טרמיטים, ג'וקים, ולצד זאת גם מכרסמים, כגון חולדות ועכברים, וגם נכללים בקטגוריה היונים והנחשים.

הדברת מזיקים
הדברת מזיקים

למה המזיקים מסוכנים?

לרובנו יש בעיה לראות בבית חרקים – פגישה שלרוב מלווה בתחושת גועל וחרדה, שלא לדבר עם מפגש בלתי נעים עם מכרסמים למיניהם. אך מעבר לתחושה הלא נעימה בהימצאותם של מזיקים בסביבה שלנו כרוכה סכנה ממשית לבריאות שלנו: מזיקים רבים מעבירים מחלות מאחר ונושאים על גופם חיידקים וטפילים. כך למשל, עשויים המכרסמים להכניס לביתכם פרעושים שהפרווה שלהם שורצת בהם. מזיקים רבים חיים בביוב ובאים במגע עם פחי אשפה ופסולת – כאשר הם חודרים לבתינו ובאים במגע עם המזון שהושאר ללא השגחה מחוץ למקרר, חיידקים אלו עשויים לעבור לאדם לאחר שיואכל מהאוכל. בעיית היגיינה נגרמת גם בשל הפרשותיהם של המזיקים והגללים שהם משאירים ברחבי הבית.

שורה תחתונה, שמרו על בריאותכם והרחיקו מביתכם את המזיקים!

חרקי עץ, טרמיטים, עש, מכרסמים ומזיקים נוספים גורמים נזק לרכוש. טרמיטים ניזונים מתאית המצויה בתוך העץ, לכן מושבה אחת של טרמיטים יכולה בקלות לחסל את הריהוט, המשקופים, ושאר חלקי העץ בבית. המכרסמים בנוסף לכרסום הריהוט, לועסים גם את כבלי החשמל ועלולים לגרום לקצר חשמלי ובעיות אספקת החשמל לבית. עש שניזון מבד הורס בגדים…

מזיקים חלקם ארסיים והעקיצות שלהם יכולות לגרום לגירודים, אלרגיות ובחלק מהמקרים לחייב מעורבות רפואית. במקרים קיצוניים יכול המצב להגיע אף למוות.

המסכנה המתבקשת היא שיש להיפטר מהמזיקים ולהרחיק אותם מהבית.

פתרון לבעיה – הדברת מזיקים

אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברה מקצועיים ומבצעת הדברת מזיקים ברמה גבוהה ותוך מחויבות לתוצאות. צוות מדבירים מוסמך שעובד על פי תקנים ובעל רישיונות עבודה מחכה לפנייתכם!

התקשרו לביצוע הדברת מזיקים לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה