הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת מזיקים במטבח

אילו מזיקים עורבים לנו במטבח?

המטבח הוא באזור בבית שהכי נתון למתקפות של מזיקים. אין פלא! הרי כל מצרכי המזון נאגרים שם, הפירורים מהארוחות נמצאות גם כן במטבח, וגם התכולה של פח האשפה מושכת אליה את המזיקים השונים.

אין מה לעשות, כמו כל יצור חיי גם המזיקים רוצים לאכול ומחפשים אחר מקורות מזון (ואותם הם מוצאים במטבח שלכם). בין האורחים הלא רצויים במטבח שלכם נמנים: נמלים, תיקנים, חולדות, עכברים, זבובים ומזיקים נוספים.

הדברת מזיקים
הדברת מזיקים במטבח

הכנות לקראת הדברת מזיקים במטבח

בין אם אתם עושים הדברת מזיקים בעצמכם או מזמינים מדביר, אתם צריכים להכין את המטבח לקראת ההדברה. בגלל שכל המזון נאגר במטבח חשוב להסתיר אותו ולפנות את כל התכולה של ארונות המטבח, זאת, כדי למנוע מצב שבו חומרי ההדברה באים במגע עם המזון וכלי המטבח. את כלי המטבח תוכלו להעביר באופן זמני למקום אחר בבית ואת מצרכי המזון נסו לאחסן במקרר (במידה ואין מספיק מקום, פנו אותם יחד עם כלי המטבח).

לאחר מכן בצעו ניסיון יסודי בכל אזור המטבח. נקו את ארונות המטבח, נגבו את המשטחים, המגירות והשולחנות, שטפו את הרצפה, רוקנו את הפח. ורק אחרי שסיימתם גשו למלאכת הדברה.

הדברת מזיקים

ביצוע של הדברת מזיקים במטבח

יש המעדיפים לעשות הדברת מזיקים בעצמם, אחרים אוהבים לעבוד עם מדבירים מטעם חברת הדברה. לעתים הדברה עצמאית משיגה תוצאות טובות והמזיקים נעלמים, אך פעמים רבות המזיקים חוזרים אחרי שבוע שבועיים ומחדשים את המתקפה על המטבח שלכם. לפיכך ההמלצה היא לפנות לשירותי הדברה של חברת הדברה. מדבירים מקצועיים מיישמים שיטות הדברה רבות ומשיגים תוצאות נהדרות – המזיקים נעלמים לגמרי או לפחות לתקופה ארוכה מאוד.

לקבלת שירותי הדברה של אגרוטל הדברות חייגו – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה