הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת מזיקים במחסן

תופעת מזיקים במחסנים

אם יש לכם מחסן כדאי שתבדקו מה הולך שם מפעם לפעם – המחסן הוא מקום צפוף בו נאגרים בדרך כל כמויות גדולות של חפצים ופריטים שלא נמצאים בשימוש יומיומי. מחסנים צפופים ועמוסים הם מקום מושלם עבור המזיקים שמחפשים את מקומות המסתור החמימים הללו בשביל להשתכן בהם ולהתרבות.

בין המזיקים שאפשר לפגוש במחסנים פרטיים ומקלטים אפשר לציין מזיקים דוגמת נמלים, תיקנים, ג'וקים ומקקים, מכרסמים דוגמת חולדות ועכברים, עכבישים ופרעושים.

הדברת מזיקים

מניעת מזיקים במחסנים

כדי למנוע את הופעת המזיקים במחסן צריך לדאוג לתחזק, לסדר ולאוורר אותו בתקופתיות. כדאי לזרוק את הפריטים שלא תזדקקו להם עוד כדי לא יתפסו מקום, מומלץ מפעם לפעם להוציא את כל הציוד שמתאחסן במחסן ולשטוף את החדר וגם כדאי מאוד לעבור על הקרטונים ולסקור את הציוד שלכם בקפידה כדי לשלול את הימצאותם של המזיקים בתוכם.

הדברת מזיקים במחסנים ומקלטים

אם ראיתם את המזיקים או סימנים להימצאותם: גללים, ביצים, קורים, סימני כרסום או סימני שיניים צריכה להידלק אצלכם מנורה אדומה – המזיקים לא ייעלמו בעצמם וצריך לעשות הדברת מזיקים כדי להיפטר מהם.

חברת הדברה אגרוטל הדברות זמינה תמיד לעזור לכם להתמודד עם מזיקים במחסן. המדבירים של אגרוטל מיומנים לעשות הדברת מזיקים נגד כל סוגי המזיקים שאפשר לפגוש במחסנים: הדברת חולדות, הדברת נמלים, הדברת ג'וקים, הדברת פרעושים ועוד.

התקשרו להזמנת שירותי ריסוס והדברה 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה