הדברת ג'וקים

ג'וקים ותיקנים – מטרד רציני

שאלתם את עצמכם מה ניתן לעשות כדי להיפטר ביעילות מג'וקים בביתכם? הידעתם שישנן פעולות פשוטות שימנעו מראש את הופעתם של התיקנים בסביבת מגוריכם ובבית העסק שלכם?

הגו'קים הם אחד המזיקים הנפוצים והמטרידים ביותר. הם פוקדים אותנו בבית, נפוצים גם בעולם העסקים, ובייחוד הופעתם מהווה מטרד לבתי עסק בתעשיית המזון: מטבחים ציבוריים, מסעדות, מפעלים ומחסני מזון. מעבר לחוסר נעימות והגועל הנגרמים לנו עקב שהייה בקרבם, הג'וקים מעבירים מחלות, ניזונים מהמזון שלנו ופוגעים ביבולים חקלאיים. יתר על כן, התיקנים, שמטבעם נוטים להסתתר בסדקים וחריצים ברחבי הבית, עשויים להתרכז בתוך הרכיבים החשמליים שבמטבח ולגרום לקצרים חמורים במערכות החשמל. לא נותר לנו אלא להתייחס לבעיית הג'וקים בכובד ראש ולנקוט באמצעים למניעתה.

לאגרוטל הדברות ניסיון של 30 שנה בהדברת תיקנים וג'וקים מקצועית למגזר הפרטי והעסקי. המדבירים המוסמכים שלנו מטעם המשרד להגנת הסביבה ובאישור האגף להגנת הצומח לטיפולי הדברה שמים דגש על הדברה בטיחותית ויעילה ומדבירים באפקטיביות את כל סוגי הג'וקים בסביבת מגוריכם, במפעל ובבית העסק  שלכם.

הדברת ג'וקים אגרוטל הדברות

פעולות מנע להופעת הג'וקים

הניסיון הרב של אגרוטל הדברות בתחום הדברת הג'וקים מלמד כי נקיטה במספר פעולות מנע פשוטות ייחסוך לכם בהמשך בהתמודדות עם בעיית התיקנים, ולכן כדאי ומומלץ לבצען מפעם לפעם בסביבתכם.

החריצים והסדקים השונים ברחבי הבית, ארונות הקיר והמטבח, פתחי הביוב וניקוז המים הם סביבת המחייה המועדפת על ידי הג'וקים. אטימתם של החריצים בארונות תמנע הסתתרות של גו'קים בתוכם. ניקיון תקופתי ואחזקה של פתחי הביוב ופתחי ניקוז המים, ימנעו הצטברות של מים עומדים ואת שריצתם של התיקנים באזורים אלו. כמו כן, הקפדה על ניקיון כללי בסביבת המגורים או בית העסק ופינוי תדיר של פחי האשפה תקטין את מקורות ההזנה של התיקנים ותהפוך את המקום ל"אטרקטיבי" פחות מבחינתם.

פעולות מנע יהפכו את הסביבה לפחות ידידודית לג'וקים ויקטינו את הסיכוי להופעתם. מאחר והתיקנים מעדיפים טמפרטורות גבוהות יחסית, הסבירות להופעתם בקיץ גבוהה יותר – מומלץ להיערך לקראת הקיץ ולבצע את פעולות המנע על מנת להקדים תרופה למכה.

אגרוטל הדברות – הדברת ג'וקים מקצועית

פעולות המנע אכן נעודו להקטין את הסיכוי להופעתם של התיקנים בסביבתכם, אך לא מן הנמנע שבכול זאת הג'וקים יפקדו את ביתכם או בית העסק שלכם. במידה והבחנתם בגללים של תיקנים בצבע שחור המדיפים ריח לא נעים או בנשלים של תיקי הביצים שלהם, הגיע העת לבצע הדברת ג'וקים אפקטיבית.

ניתן להתמודד עם בעיית המזיקים באמצעות ריסוס בחומרים המוצעים למכירה לשימוש ציבורי רחב, עם זאת, הדברת ג'וקים מקצועית תבטיח הצלחה וודאית של ההדברה, ותבוצע תוך התאמה למאפייני המקום והקטנת הנזקים הסביבתיים.

יש לזכור, כי שיטת ההדברה המקובלת נגד ג'וקים הינה הדברה כימית העושה שימוש בחומרים רעילים שעשויים להסב נזק לבריאות האדם, חיות המחמד ולגרום לנזק אקולוגי. באגרוטל הדברות מבצעים הדברת ג'וקים בדגש על בטיחות ובאמצעות שימוש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות. המדבירים המוסמכים של חברתנו מחשבים במדויק את המינון הנדרש בהתאם להיקף של בעיית התיקנים ומבטיחים חזרה בטוחה לשגרה הביתית או שגרת העבודה. בסיום, אנו עורכים הדרכה אודות ההתנהלות הנכונה לאחר הדברת הג'וקים להגברת יעילותה והבטיחות שלכם.

באגרוטל הדברות פרט לשיטת הריסוס מציעים שירותי הדברה לג'וקים באמצעות מלכודות דבק שאנו ממקמים בארונות, מתחת לכיור ובמקומות נוספים הנתונים לפורעונות. פיזור פיתיונות ג'ל – שיטה נוספת להדברת תיקנים. הפיתיונות כוללים חומר רעיל הנאכל על ידי התיקן והגורם לתמותתו.

מעוניינים לומר שלום לבעיית הג'וקים בסביבתכם? התקשרו עכשיו לאגרוטל הדברות 1-800-666-600

Share Button