שירותי הדברה

הדברה לפי עונות

מזיקים לפי עונות

תחום ההדברה מוגדר כתחום עונתי וקיימת סברה כי עונת הקיץ זוהי עונת הפעילות האולטימטיבית עבור המזיקים. האמנם? אם קיוויתם לקבל הפוגה מהמזיקים לאחר שחודשי הקיץ חלפו להם, לא תמיד הדבר אפשרי – ישנם סוגי מזיקים שממשיכים להיות פעילים ולהטריד אותנו במשך כל השנה, וגם יש כאלה שהחורף, הסתיו והאביב אלו הן עונות של שיא הפעילות מבחינתם.

אגרוטל הדברות מכירה את דפוסי הפעילות של המזיקים השונים וערוכה לבצע הדברה לפי עונות עבור כל מי שסובל ממפגע של מזיקים בסביבה שלו: פרטיים, עסקים, מוסדות וארגונים.

שירותי הדברה לפי עונות ניתנים בהתאמה לסוג המזיקים הנפוצים בעונה הספציפית. מזיקי קיץ, מזיקי חורף, סתיו ואביב – כולם ניתנים להדברה יעילה בטכניקות ושיטות הדברה בידי מדבירים מוסמכים של אגרוטל הדברות.

הדברה לפי עונות למזיקי חורף

כן, גם בחורף המזיקים לא עוזבים אותנו במנוחה. תיקנים, עכברים, חולדות ואפילו נמלים, שנחשבים למזיק קיץ – כל אלו ממשיכים לבקר גם בחורף. הבית המחומם, המזון הזמין מהווים מקור משיכה אטרקטיבי עבור המזיקים. כיצד מתמודדים איתם? מזמינים מדביר של אגרוטל הדברות.

הדברה לפי עונות

הדברת מזיקים בקיץ ואביב

הקיץ היא עונת השיא עבור המזיקים – נחשים, עקרבים, טרמיטים, תיקנים, נמלים, חולדות, עכברים, פרעושים והרשימה עוד ארוכה. כל אלו מתעוררים אחרי תרדמת חורף ופותחים במתקפה על סביבת המחיה האנושית.

חלק מהמזיקים מתעוררים מיד עם עלית טמפרטורות קלה עוד בחודשי האביב, לפיכך, ההמלצה הגורפת היא לבצע הדברה מונעת כמה שיותר מוקדם על מנת לבטל את רוע הגזירה.

הדברה לפי עונות

הסתיו מביא יתושים

יתושים מוכרים בתור מזיק שמגיע בעיקר בחודשי הסתיו. פתאום אתם שומעים בלילה זמזומים ומוצאים את עצמכם מתגרדים מעקיצות של יתושים.

שיטות הדברה לפי עונות

כאשר מעוניינים להרחיק מזיקים מהבית, מתחילים בפעולות אטימה של סדקים ופתחים שדרכם עשויים לחדור המזיקים לתוך הבית. הדבר קריטי במיוחד בחורף כאשר המזיקים מנסים לתפוס מחסה מהקור בתוך הבית.

לאחר שהחלל אטום ניתן לנקוט בשיטות הדברה מגוונות החל בהדברה כימית וריסוס חומרים פעילים וכלה בהדברה ביולוגית, אורגנית ואלקטרונית – טכניקות מקובלות להדברה ירוקה שנועדה להשמיד את המזיקים בדרכים טבעיות או להרחיקם מהסביבה הביתית מבלי להורגם.

נתקלתם במזיקים בבית? לא משנה באיזו עונה אתם נמצאים – פשוט התקשרו לאגרוטל הדברות – חברת הדברה שעובדת כל השנה ומספקת שירות מקצועי ובטיחותי להדברת מזיקים: 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה