שירותי הדברה

בטיחות בביצוע הדברת מזיקים

הדברה בטיחותית בבית

בלי כל צל של ספק: בטיחות במהלך הדברת מזיקים היא ההיבט המרכזי והחשוב ביותר בכל תהליך ההדברה. לא נפרט את תוצאות הרות האסון שיכולה לגרום הדברה לא בטיחותית, אך כן נבהיר את המושג "הדברה בטיחותית". כך תוכלו להזמין מדביר מקצועי אליכם הביתה ולדעת לבחון את עבודתו מנקודת מבט ביקורתית בכדי לוודא שאכן השירות שהוא מספק בטיחותי לכם ולבני ביתכם.

בטיחות בביצוע הדברת מזיקים
בטיחות בביצוע הדברת מזיקים

מזמינים שירותי הדברת מזיקים

כשאתם מזמינים מדבירים לצורך הדברת מזיקים, הם צריכים להיות אלף כול מוסמכים. לכל מדביר מקצועי יש רישיון ובו מפורטים סוגי המזיקים בהם הוא מוסמך להילחם וגם טכניקות ההדברה שהוא מוסמך לבצע למשל: איוד בגז, ריסוס ועוד. המדבירים מקבלים את ההסמכות שלהם מטעם המשרד להגנת הסביבה – בקשו שעם הגעתם לביתכם, יציגו בפניכם את כל הניירת – הסמכות שברשותם.

מדבירים מקצועיים צריכים להקפיד על נהלי עבודה ברורים במהלך ביצוע ההדברה. הדברת מזיקים כרוכה בשימוש בחומרי הדברה – חלקם מסוכנים. מדבירים מקצועיים יעשו לכם הדרכה ויגידו האם ישנו צורך לכסות ריהוט, להכניס את כל מצרכי המזון לתוך המקרר וגם, האם ישנו צורך שתפנו אתם ובני ביתכם את האזור למשך ביצוע ההדברה. אם ההדברה מצריכה את עזיבתכם את הבית, המדביר צריך להגדיר את הזמן הבטוח לחזור לתוכו.

כמו כן, מדבירים מקצועיים עושים שימוש בציוד בטיחות: חליפות ומסיכות למדבירים, כפפות מיוחדות וכו'.

בטיחות בביצוע הדברת מזיקים
בטיחות בביצוע הדברת מזיקים

הישמעו להוראותיו של המדביר ומלאו אותם בדיוק רב – כך גם תיהנו מהדברה מקצועית ואזור נטול מזיקים וגם תוכלו להיות בטוחים שהפעולות שנעשות אצלכם בבית לא יפגעו בכם ולא יזיקו.

לביצוע הדברת מזיקים בטיחותית עם אגרוטל הדברות התקשרו – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה