הדברת מזיקים בכל עונות השנה

שירותי ריסוס

מהו ריסוס?

כשאומרים ריסוס הכוונה לפעולת התזה או השפרצה מכוונת של חומר נוזלי. ריסוס הינו מונח מוכר בתחום ההדברה מאחר ובאמצעות ריסוס של חומרי הדברה ניתן להילחם בבעיית מזיקים בשטחי חקלאות, בבית ובמשרד. קיימים סוגים רבים של חומרי הדברה, אשר נועדו להדברה של מיני מזיקים שונים – חלקם מכילים לרעלים כימיים ואחרים מבוססים על חומרים אורגנים וטבעיים בלבד.

שירותי ריסוס

ריסוס הינו אחת הטכניקות הנפוצות להדברת מזיקים. שיטה זו מאפשרת להדביר חרקים ביעילות, לכסות שטחים נרחבים ובכך להשמיד את כל המזיקים המצויים באזורים אלו.

שירותי ריסוס ניתן לקבל בחברת הדברה אגרוטל הדברות התמחה בהדברת כל סוגי המזיקים.

שירותי ריסוס של אגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות עושה שימוש בחומרי הדברה המפוקחים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ובכך שוללת פגיעה סביבתית כתוצאה משימוש אסור בחומרי הדברה בלתי מאושרים בחוק. יתרה מזאת, הניסיון הרב של מדבירי החברה מאפשר לחשב את המינון המדויק הנדרש על חומרי הריסוס: מינון שיאפשר הדברה יעילה אך גם לא יכיל כמות מופרזת ובלתי רצויה של חומר פעיל.

אגרוטל הדברות מספקת שירותי ריסוס והדברה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בין היתר, מעניקה החברה שירותי ריסוס לבית, למשרד, לשטחי חקלאות ודואגת לספק את התוצאות הרצויות במהירות ומקצועיות.

שירותי ריסוס

שירותי ריסוס מתאימים במיוחד לצורך הדברת נמלים, הדברת ג'וקים ומזיקים נוספים. ההחלטה לבצע ריסוס היא של איש מקצוע בלבד, שהרי ישנם מקרים בהם מומלץ לנקוט בשיטות הדברה חלופיות או נוספות במטרה לבצע הדברה אפקטיבית יותר.

בעבר ריסוס היה בעייתי לאור הרעילות הגבוהה של חומרי ההדברה, וכן בשל העובדה כי החומר פגע לא רק במזיקים אלא בחרקים ויצורים חיים נוספים שלא הייתה כוונה להדביר. היום חומרי ההדברה ממוקדים יותר ופועלים על מזיקים ספציפיים וגם רעילותם נמוכה בהרבה, זאת במקביל להגברת יעילותם של החומרים.

מעוניינים להזמין שירותי ריסוס? חייגו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

Share Button
Rate this post
הבלוג של אגרוטל הדברה