הדברת מזיקים בכל עונות השנה

שירותי הרחקת יונים

יונה בבית – סמל השלום?

היונה היא, אמנם, סמל השלום וציפור אינטליגנטית באופן יוצא דופן, ועם זאת, כשהן מצויות בסביבת המגורים הן גורמות לנזקים כבדים ומהוות מטרד רציני עבור בני הבית.

איזה נזק גורמות היונים?

הימצאותן של היונים בסביבת הבית איננה רצויה. היונים מקננות על גג הבניין, יושבות על המעקים, נכנסות למסתורי כביסה, ונהנות מישיבה על מנועי המזגנים. חשוב לזכור כי היונים מהוות סכנה בריאותית: הן מעבירות מחלות בקטריאליות מסוכנות דוגמת שחפת, טיפוס, ומחלות זיהומיות נוספות, מחלות פרוטוזואליות, מחלות הנובעות מטפילים ועוד.

בנוסף, הלשלשת של היונים והנוצות שלהן עשויות לגרום לאלרגיות קשות לבני הבית, לאדמומיות בעור, לקשיי נשימה, ונפיחויות. כמו כן, לשלשת יונים, פרט לסכנה הבריאותית שכבר צוינה לעיל, גורמת לנזק לרכוש: הלשלשת מכסה משטחים שעליהם היא נוחתת דוגמת מעקים, אדני חלונות, גגונים ועוד. הלשלשת פוגעת בצבע המכסה את המשטחים, עוברת תהליכי תסיסה ומדיפה ריחות קשים. במקרים קיצוניים יכולה הצטברות של לשלשת לגרום אף לקריסת גגון.

יתרה מזאת, היונים שמקננות בסביבת הבית משמיעות רעשים בלתי נסבלים ומסוגלות להוציא מדעתם רבים.

שירותי הרחקת יונים

שירותי גירוש, הרחקת יונים וסילוקן

אגרוטל הדברות מספקת שירותי הרחקת יונים ללקוחות פרטיים ועסקיים. אם גם לכם היונים לא נותנות מנוח, פנו מיד לאגרוטל – החברה המקצועית לגירוש יונים וסילוקן. החברה מספקת שירות בכול רחבי הארץ ובכול עונות השנה באמצעות צוות מדבירים מנוסה ומקצועי.

צוות אגרוטל הדברות מיישם מגוון טכניקות להרחקת יונים החל מאמצעים הפופולאריים כגון, דוקרנים, סלילים, חוטי רטט, רשתות ועוד, וכלה בשיטות של הרחקת יונים אלקטרונית כאשר מותקן בבית הלקוח מכשיר המייצר גירוי בלתי מורגש על ידי האדם שיש בכוחו להרחיק את היונים מהאזור. כמו כן, אגרוטל הדברות מציעים חומרי הדברה להרחקת יונים שיעזרו להם להקל על הבעית היונים בסביבת ביתכם.

אנו באגרוטל הדברות דוגלים בטיפול הומאני בבעיית היונים. אנו שוללים הרג יונים ומטפלים בתופעה בדרכים מתקדמות ויעילות שמאפשרות לפתור אתכם מהמטרד ולעודד את היונים לעזוב את ביתכם לטובת מקומות קינון חדשים.

לקבלת שירותי הרחקת יונים באגרוטל הדברות חייגו – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה