שירותי הדברה

שירותי הדברת פרעושים

פרעושים בבית

הפרעושים גורמים לסבל רב לבני הבית ומוצצים את דמם (תרתי משמע). הפרעושים משתכנים בתוך משטחי בד בביתנו: בשטחים, בתוך ספות וכורסאות, מקומות מרבץ של חיות מחמד ובכל סוג אחר של ריפודים.

בכדי לבצע הדברה יעילה של פרעושים יש לטפל בהם ולהשמידם בכול ארבעת מחזורי החיים שלהם: ביצה, זחל, גולם ופרעושים בוגרים. מאחר וכל נקבה מטילה מספר מאות ביצים יש לטפל בבעיית מזיקים באופן מידי לאחר שזיהיתם כי ביתכם נגוע בפרעושים. בנוסף, הפרעושים בעלי כושר שרידות יוצא דופן ומסוגלים להתקיים במשך שנה וחצי, ובתנאים של היעדר מזון במשך 4 חודשים. הפרעושים מסוגלים לקפץ לגובה של חצי מטר, בקלות מזנקים על בני הבית וחיות המחמד ומוצצים את דמם.

סימני העקיצה של הפרעושים מתרכזים בעיקר באזור הרגלים אך לפעמים הפרעושים מגיעים גם לשאר אזורי הגוף. עקיצת הפרעושים בלתי נעימה וגורמת לאלרגיה מגרדת סביב אזור העקיצה במשך מספר ימים.

הכנות לקראת הדברת פרעושים

על מנת להבטיח את הצלחתה של הדברת פרעושים חשוב לבצע מספר הכנות מקדימות. אם בביתכם מתגוררות חיות מחמד עליהם לעבור טיפול מונע ייעודי נגד פרעושים. חוץ מזה, עליכם לשאוב ולנקות ביסודיות את כל המשטחים והריפודים בבית, וגם, רצוי לכבס את שלל המגבות והבגדים בארונות על מנת לשלול אפשרות כי גם הם נגועים בפרעושים. את החלל יש להשאיר מאוורר ונקי לקראת בואו של המדביר.

הדברת פרעושים

שירותי הדברת פרעושים עם אגרוטל הדברות

חברת הדברה אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברת פרעושים בבית ובגינה. המדבירים של החברה מקצוענים בתחומים ויודעים לפתור את הבעיה במהירות ואמינות. ברשותנו מגוון טכניקות של הדברה וריסוס על מנת לפתור אתכם מהחרק המציק.

המדבירים של אגרוטל עושים שימוש בחומרי הדברה וריסוס אפקטיביים ובטיחותיים שמדבירים את הפרעושים ביעילות ומשמידים אותם בארבעת הגלגולים שלהם. לאלה המעדיפים שיטות הדברה ירוקות, ניתן לבצע ריסוס טבעי המתבסס על חומרים ידידותיים לסביבה, כך שאף לא תצטרכו לעזוב את הבית למשך ביצוע ההדברה בביתכם.

להזמנת שירותי הדברת פרעושים בבית התקשרו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

 

 

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה