שירותי הדברה באגרוטל הדברות

זקוקים לשירותי הדברה?

"באגרוטל הדברות" מספקים שירותי הדברה מקצועיים לכל סוגי המזיקים ונותנים מענה לכל סוגי הלקוחות – פרטיים ועסקיים כאחד. אנו מבצעים שירותי הדברה בבתים ודירות מגורים, מעניקים שירותי הדברה למסעדות, מציעים שירותי הדברה למפעלים ובין לקוחותינו  נמנה מגוון מוסדות וגופים ציבוריים.

מזה שלושה עשורים חברת "אגרוטל הדברות", בניהולו של האגרונום דני ייגר, מובילה את תחום ההדברות בישראל. בתוך אזורי שירות של החברה נכללות עשרות ערים בפריסה רחבה באזור גוש דן, השרון והשפלה.

 שירותי הדברה ריסוס אגרוטל הדברות

בחירת חומר ההדברה המתאים דורשת אחריות, היכרות מעמיקה עם החומרים השונים והתחשבות בפרמטרים רבים. ידע וניסיון רב בתחום ההדברות של צוות המדבירים המוסמך, המקצועי והאמין ב"אגרוטל הדברות" מאפשרים לנו לאבחן בדיוק ומהירות את טיבה של בעיית המזיקים בסביבתכם ולהתאים עבורה את הפתרון היעיל, הבטוח והעמיד ביותר לאורך זמן. שירותי ההדברה ב"אגרוטל הדברות" מתעדכנים באופן שוטף ואנו משלבים בהתמדה בעבודתנו שיטות מתקדמות וחומרי הדברה חדישים ואיכותיים. כלל חומרי ההדברה בחברתנו מאושרים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

אנו ב"אגרוטל הדברות" מלווים אתכם גם לאחר תום התהליך ודואגים להנחות אתכם כיצד יש לנהוג לאחר ההדברה כדי לשמור על בטיחותכם. אנו מספקים לכם אחריות עבור שירותי ההדברה שביצענו ונותנים שירות אישי, מתמשך ומקיף עבור כל אחד מלקוחותינו.

 אילו שירותי הדברה אנו מספקים?

ב"אגרוטל הדברות" מיישמים את כל סוגי ההדברות המוכרות היום ובוחרים את שיטת ההדברה, החומרים והמינון הרצויים בהתאם לסוג המזיקים, רמת המפגעים ואזור ההדברה הספציפי. לאור המודעות להיבט הסביבתי, אנו מיישמים גם שיטות של הדברה ירוקה, אשר אינה מהווה מפגע אקולוגי. אנו מתמחים בהדברת מזיקים מכל הסוגים נמלים, פרעושים, טרמיטים, עכברים, חולדות, ג'וקים ועוד ומטפלים בהם במגוון שיטות:

  • הדברה ביולוגית – שיטת הדברה בה מתבצעת התערבות במערכת האקולוגית באמצעות שימוש באורגניזמים חיים במטרה למגר סוג מזיקים ספציפי. שיטת הדברה ביולוגית היא סוג אחד של הדברה ירוקה, היינו, הדברה שקיימת באופן טבעי בטבע ואינה גורמת לנזק סביבתי. "אגרוטל הדברות" מזה שנים מבצעת בהצלחה את ההדברה הביולוגית בשטחים חקלאיים וכן במרחבים סגורים – בתים פרטיים, מבני עסקים ומפעלים. ההדברה הביולוגית איננה פוגעת בסביבה, אך יש לבצעה באופן מבוקר, כך שלא יופר האיזון האקולוגי העדין באזור ההדברה.

  • הדברה כימית – שיטת הדברה בה נעשה שימוש בחומרים כימיים הפוגעים כמעט בכול סוגי המזיקים השונים. הרכב הרעלים המרכיבים את חומרי ההדברה הכימיים ומינונן משתנה ממוצר למוצר וכן במצב הצבירה של החומר: גז, נוזל, ג'ל או מוצק. לאור הנזק הסביבתי הטמון בשימוש בחומרי הדברה כימיים נודעת חשיבות רבה לשימוש בהם באופן מבוקר ומדוד. צוות המדבירים המוסמך של "אגרוטל הדברות" מתאים באופן מושכל את סוג החומר לזן המזיקים ואזור ההדברה. בין הדרכים לביצוע הדברה כימית נפוצים האיוד בגז – השיטה היעילה להדברת טרמיטים וחרקי עץ אחרים, ריסוס, ואבקות לקטילת מזיקים שונים.

  • הדברה אלקטרונית – זו היא שיטת הדברה חדשה יחסית שאומצה עם פיתוחה על ידי "אגרוטל הדברות". הדברה אלקטרונית, בדומה להדברה ביולוגית, גם היא סוג נוסף של הדברה ירוקה מאחר ומרחיקה את המזיקים ואינה פוגעת בהם. בשיטה זו מפזרים המדבירים של "אגרוטל הדברות" מכשירים אלקטרוניים במרחב הנגוע במזיקים. לאחר הפעלתם יוצרים המכשירים גירויים, דוגמת שדה מגנטי חשמלי, אור חזק או רעש בתדרים שאינם בטווח השמע שלנו, ומבריחים את המזיקים מהאזור.

  • הדברה אורגנית סוג נוסף של הדברה ירוקה בו נעשית ההדברה באמצעות חומרים טבעיים בלבד הקוטלים את המזיקים ללא שימוש ברעלים כימיים. חומרי הדברה אורגניים מבוססים על מחומרים טבעיים שמקורם בצומח, אינם חודרים למזון או לגידולים חקלאיים – גם שיטת הדברה זאת מובאת לידי יישום ב"אגרוטל הדברות".

  • הדברה בשיטת IPM – שיטת הדברה המשלבת בין הדברה ביולוגית והדברה כימית ומספקת פתרון כולל לבעיית מזיקים במטרה להדביר ביעילות ולשמור על הסביבה גם יחד תוך מזעור התופעות השליליות של חומרי ההדברה. תהליך ההדברה המשולבת מורכב מפיקוח ובקרה על המזיקים, מניעת גישה של המזיקים לאזור, טיפול מונע על ידי הקפדה על ניקיון ומציאת פתרונות טבעיים להרחקת מזיקים. בניית תכנית עבודה בשיטת IPM דורשת היכרות מעמיקה ויכולת לשלב בין סוג המזיקים, לבין מגוון חומרי ההדברה וסוג האזור המטופל – ל"אגרוטל הדברות" הידע והכלים ליצור את ההתאמה המנצחת במקצועיות ויעילות מרבית.

התקשרו עכשיו לאגרוטל 1-800-666-600 ואנו נעניק לכם את השירות האיכותי תוך התאמה מוחלטת לבעיית המזיקים שלכם

 

 

 

Share Button