הדברת מזיקים בכל עונות השנה

שירותי הדברה לעסקים

שירותי הדברה וטיפול נגד מזיקים לעסקים

אגרוטל הדברות מומחית לטיפול במזיקים לבתי עסק. לחברה עבר של שלושים שנה בתחום אספקת שירותים ללקוחות עסקיים הסובלים מהתפרצות של מזיקים במשרד וסביבתו. מטרתה של אגרוטל הדברות להפוך את סביבת העסק לנעימה ונקייה ממזיקים תוך זמן קצר ובאמצעים היעילים והבטיחותיים ביותר.

שירותי הדברה
שירותי הדברה לעסקים

שירותי הדברה על פי שלבים

שירותי הדברה לעסקים כוללים מספר שלבים. השלב בראשוני הוא שלב זיהוי ואפיון הבעיה והגדרת חומרתה. מטרתו של המדביר בשלב זה לזהות את סוג וזן המזיק שמצוי בסביבה, לאמוד את היקף התופעה ולזהות את מוקדי ההימצאות העיקריים של המזיקים.

השלב הבא של שירותי הדברה כוללים בחירת שיטת הדברה מתאימה על ידי המדביר של החברה. ישנן שיטות הדברה רבות ומגוון דרכים לטפל בבעיה: למשל, באמצעות הדברה ירוקה, הדברה כימית, הדברת אלקטרונית, הדברה ביולוגית וכו'. המדביר יכול להציע לבעל העסק מספר אלטרנטיבות של הדברה, להציג את היתרונות והחסרונות של כל שיטה ולהחליט ביחד מהי ההדברה המתאימה ביותר בשביל העסק.

שירותי הדברה

השלב המכריע והאחרון הוא שלב הביצוע – שלב ההדברה. בהתאם לשיטת ההדברה שנבחרה המדביר מבצע את המלאכה לאחר שעדכן את בעל העסק ואת עובדי המשרד אודות ההתנהלות הנכונה בזמן ההדברה. המדבירים של אגרוטל הדברות מקפידים על נהלי בטיחות ומספקים שירותי הדברה בטיחותיים ואפקטיביים נגד כל סוגי המזיקים.

לאחר השלמת תהליכי הריסוס וההדברה המדביר משאיר תעודת אחריות על הביצוע ומעדכן את בעל העסק מתי יכולים עובדי המשרד לחזור לפעילותם הרגילה.

שירותי הדברה לעסקים של אגרוטל הדברות מבטיחים עתיד בלי מזיקים – חייגו: 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה