הדברה ביולוגית

שירותי הדברה לחקלאות

מזיקים בחקלאות

משק חקלאי תכופות הופך לאזור הנתון לפורענות של המזיקים – תופעה שהופכת לנפוצה במיוחד עם בו הקיץ. המזיקים יכולים להפוך לבעיה ממשית ולפגוע קשות ביבולים החקלאיים ובהיקף התפוקה. המענה לבעיה הוא כמובן ההדברה!

עם זאת, מאחר ומדובר ביבולים חקלאיים המשמשים את האדם שניזון מהם, יש להיות זהירים במהלך ביצוע הדברה מאחר ומדובר בחומרים שאינם בהכרח בטוחים לשימוש, מכילים רעלנים וצפויים להגיע בסופו של דבר לצלחת של ישראלים רבים. כמו כן, הדברה ושימוש בחומרים מסוכנים יכולים לפגוע גם בבהמות שניזונות מהעשבים שעברו הדברה ולכן מכילים חומרים רעילים. כל אלו, שלא לדבר על האיזון האקולוגי העדין שיכול להיות מופר כתוצאה משימוש לא מושכל בחומרי הדברה.

נפטרים ממזיקים בחקלאות

אז, האם בכול זאת קיימת דרך להיפטר ממזיקים, חרקים ומכרסמים שתוקפים את היבולים החקלאיים? התשובה של אגרוטל היא "כן, בהחלט" – זאת, באמצעות שימוש מושכל בחומרי הדברה מתאימים, ותוך שימוש בטכניקות ושיטות הדברה חדישות שפותחו בשנים האחרונות.

אגרוטל הדברות חברת הדברה וותיקה בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום. החברה מספקת שירותי הדברה לחקלאות לצד שירותי הדברה מקצועיים לבתי עסק, בתים פרטיים וגינות. הידע הרב בתחום וההיכרות עם התקנים המחמירים בענף ההדברה מאפשרים לאגרוטל לספק הדברה בטוחה למשקים חקלאיים ולשמור על יבולים מפני המזיקים.

שירותי הדברה לחקלאות

הדברה כימית לחקלאות

שיטת הדברה כימית עושה שימוש בחומרים פעילים, רעלנים שנועדו לקטול את המזיקים. היום המרכיבים הנכללים בתוך חומרי הדברה לוקחים בחשבון את העובדה שהיבולים נועדו לאכילת אדם ונוצרו מתוך התחשבות בהשלכות הסביבתיות שהם עשויים לגרור. על כן, חומרי ההדברה שמדבירים עושים היום שימוש בהם, הינם הרבה יותר בטוחים מבעבר, כך שעל ידי חישוב מינון נכון וביצוע הדברה בצורה מושכלת מאפשרים את בטיחותה. אגרוטל הדברות מעסיקה צוות מדבירים מקצועי שמכיר את העבודה על בוריה ומוסמך לבצע הדברה לכל סוגי המזיקים במשק חקלאי מטעם המשרד להגנת הסביבה.

הדברה ירוקה לחקלאות

לצד שיטות ההדברה הקונבנציונאליות קיימת הדברה ירוקה (אורגנית) המאפשרת להיפטר ממזיקים בדרכים טבעיות ובלא שימוש בחומרים רעילים. כך למשל, ניתן לערוך הדברה ביולוגית על ידי פיזור בשדה החקלאי של חרק הניזון מהמזיק שמצוי בסביבה. או ליישם את שיטות ההדברה האלקטרוניות המתקדמות ולמקם במרחב מכשירים המייצרים גירויים בלתי רצויים על המזיקים ועל ידי כך גורמים להם להתרחק מהאזור.

אגרוטל הדברות מצטיינת ביישום הטכניקות הירוקות להדברת מזיקים. ההיכרות הטובה עם העולם ההדברה מאפשרת למדבירנו להתאים את השיטה האפקטיבית ביותר למיגור תופעת המזיקים.

רוצים לקבל פרטים נוספים על הדברה בחקלאות? פנו לאגרוטל ותיהנו משירותי הדברה לחקלאות ברמה גבוהה ותוך מחויבות לתוצאות – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה