הדברת מזיקים בכל עונות השנה

שירותי הדברה בקלות

חיים ללא מזיקים

מזיקים מהווים חלק בלתי נפרד מחיינו. לאורך כל ההיסטוריה האנושית חיו בני אדם והמזיקים זה לצד זה וכבר לפני כשלושת אלפים שנה ניסו להתמודד עם הבעיה ולהעלים את המזיקים מסביבתו של האדם. גופרית היה בין החומרים הראשונים שנעשה בו שימוש להדברת חרקים, ובמקביל נעשה שימוש בחומרים צמחיים המרחיקים מזיקים ומבריחים אותם מהיבולים החקלאיים. לאור המוגבלות באפקטיביות של אמצעים אלו לאורך השנים נולד צורך לפתח חומרים בעלי יכולת השפעה גבוהה יותר. כמו כן, פיתחו חלק מהמזיקים עמידות לאמצעי הדברה והרחקה ונדרשו דרכים נוספות להתמודד עימם.

במאה ה-20 התחילה האנושות להשתמש בחומרי הדברה כימיים המבוססים על רעלנים. בשנים ההם המודעות לנזקים הסביבתיים שגורמים חומרים אלו הייתה נמוכה יחסית. כמו כן, פגעו חומרי הדברה אלו לא רק במזיקים שהייתה הכוונה להדביר אותם אלא גם בחרקים ובעלי חיים נוספים. כך נפגע המאזן האקולוגי בטבע ונגרמו לו נזקים קשים, שלא לדבר על נזק בריאותי לאדם שנשאו בחובם חומרים אלו.

היום פותחו חומרים אפקטיביים וידידותיים יותר לסביבה – חומרים אלו לוקחים בחשבון את בריאות האדם והמדבירים המקצועיים מקדישים תשומת לב מוקפדת להדברה בטיחותית והתנהלות נכונה במהלך הביצוע ולאחריה.

שירותי הדברה

שירותי הדברה בקלות עם אגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות מוכרת בענף ההדברה כבר 30 שנה. המוני לקוחות מרוצים חוזרים ופונים לאגרוטל בבקשה לפטור אותם מהמזיקים הטורדניים שפוקדים את ביתם ומלווים אותם גם בבית העסק וגם בשדה החקלאי. אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברה בקלות לכל סוגי הלקוחות: הדברת מזיקים בבית ובגינה, הדברת מזיקים במשרד, הדברת מזיקים במפעלים בכול מקום נוסף.

אגרוטל הדברות בעלת חומרי הדברה מגוונים (כולם מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה) ומדביריה בעלי מיומנות גבוהה במאפשרת להם להדביר בקלות את כל סוגי המזיקים החל בנמלים וכלה בתיקנים, ג'וקים, מעופפים, עשים, פרעושים, טרמיטים והרשימה עוד ארוכה.

התקשרו לאגרוטל הדברות ותיהנו משירותי הדברה בקלות, שירותי הדברה איכותיים שיגרמו לכם לשכוח ממזיקים במהירות – 1-800-666-600

 

Share Button
5/5 - (2 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה