ריסוס

ריסוס נגד מזיקים – המדריך המלא

נתקלתם בג'וק בחדר האמבטיה? שיירה של נמלים צועדת לכם על השיש? הכלב שלכם לא מפסיק להתגרד בגלל הפרעושים? ללא ספק אתם זקוקים לריסוס יעיל ומקצועי. אגרוטל הדברות מספקת שירותי ריסוס נגד מזיקים בשיטות מתקדמות ובאחריות מלאה.

מרסס ריסוס אגרוטל הדברות

ריסוס נגד מזיקים הוא אחת הדרכים הטובות, הנפוצות והוותיקות ביותר להשמדת מזיקים ולהרחקתם לאורך זמן מסביבת המחיה שלנו. למרות שהיום רבים מחזיקים בביתם תרסיסים נגד חרקים ומבצעים את הריסוס באופן עצמאי, מומלץ להותיר את המלאכה למדבירים מקצועיים.

אגרוטל הדברותחברת הדברות בעלת ותק של 30 שנים בתחום ההדברה והריסוס. החברה מתמחה בריסוס בתים פרטיים, בתי עסק, מוסדות ציבוריים ושדות חקלאיים. האחרונים מצויים בסכנה בעיקר בחודשי הקיץ כאשר פעילותם של החרקים גוברת. באגרוטל הדברות אנו נבצע עבורכם ריסוס נגד כל סוגי המזיקים על ידי צוות מדבירים מוסמך, בשיטות ריסוס מתקדמות ותוך שימוש בציוד ובחומרי ריסוס חדישים, העומדים בתקנים ומאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. באגרוטל הדברות מקפידים על אמצעי הבטיחות שימנעו הרעלה או ריסוס בלתי מבוקר, וכן, ידעו להתאים את סוג וכמות החומר באופן פרטני לבעיית המזיקים שלכם.

למה לבחור בשיטת הריסוס נגד מזיקים?

ריסוס נגד מזיקים הוא הדרך הטובה ביותר להשמדת המזיקים, להרחקתם לתקופה ארוכה מסביבת המחיה, וכן בתור אמצעי שימנע את הופעתם. לעתים קרובות המזיקים השונים אינם נראים לעין, חודרים אל מקומות צרים ונסתרים ומתיישבים בהם. הריסוס מהווה פתרון מושלם ויסודי לבעיית המזיקים מאחר ומאפשר להגיע גם לאזורים שהגישה אליהם קשה וגם לבצע את הטיפול על פני שטחים נרחבים. באגרוטל הדברות אנו מספקים שירותי הדברה בשיטת הריסוס לכל סוגי המזיקים בשיטות המתקדמות ביותר: נמלים, פרעושים, ג'וקים, יתושים, עכברים, חולדות ועוד – מכל אלו תוכלו להיפרד לשלום.

  • הדברת נמלים – הקושי בהתמודדות עם בעיית הנמלים נובע מקצב ההתרבות המהיר שלהם ומהאתגר שבאיתור קני הנמלים הפזורים ברחבי סביבת המגורים. התמודדות עצמאית מול נמלים מספקת לרוב פתרון נקודתי וזמני בלבד. מדביר מקצועי של אגרוטל הדברות יבחן את האזור ויקבע מהם החומרים המתאימים ביותר לטיפול בבעיית הנמלים. לרוב יוצע ללקוח טיפול המשלב בין ריסוס מקומי, שיתבצע בצורה מבוקרת באמצעות חומר מתאים, לבין פיזור של ג'ל רעיל הפועל כפיתיון הנישא על ידי הנמלה לקן ומשמיד אותו.

  • הדברת ג'וקים – ריסוס הינו אחד הדרכים הנפוצות להתמודדות עם בעיית הג'וקים, אם כי מקובלות גם הדברה באמצעות ג'ל, ודברה באמצעות אבקה הגורמת לקטילתם. גם במקרה זה המומחים של "אגרוטל הדברות" יזהו את סוג הג'וק המצוי בשטח ויתאימו את החומר היעיל ביותר לצורך הריסוס.

  • הדברת פרעושים הריסוס הוא שיטת ההדברה המועדפת כאשר מדובר בסילוק פרעושים. המדבירים המקצועיים של אגרוטל הדברות ייערכו ריסוס כולל בבית ומחוצה לו במטרה להבטיח את יעילות ההדברה כך שתכסה את כלל השטח המטופל, תמגר מתוכו את כל אוכלוסיית הפרעושים ותמנע מביציהם להתפתח. במקביל יכלול התהליך טיפול שאיבה וניעור של שטיחים, ספות, מזרנים ומשטחים מרופדים אחרים המצויים בבית.

שיטות ריסוס מרכזיות:

קיימות מספר שיטות ריסוס שנוהגים להשתמש בהן. אנו באגרוטל הדברות מתאימים את שיטת הריסוס לסוג המזיקים, למבנה הבית או המרחב המודבר. מדבירים מקצועיים של אגרוטל הדברות יגיעו ישירות אליכם, יאבחנו את הבעיה, יזהו את המקור שלה ויתאימו את שיטת הריסוס והמינון של החומר לבעיית המזיקים הספציפית.

  • ריסוס כימי – ריסוס המתבסס על פיזור חומרים כימיים רעילים המשמידים את המזיקים על ידי גרימת נזק למערכת העצבים של החרק בעת יצירת מגע פיזי בינו לבין החומר. ריסוס זה נחשב כמסוכן לבני אדם ולבעלי חיים בסביבת הריסוס, ולכן מומלץ להתרחק מאזור הריסוס למשך פרק זמן מסוים. בשיטת ריסוס כימי נודעת חשיבות רבה להתאמת סוג החומר ומינונו לבעיית המזיקים הפרטנית. הצוות המקצועי והמוסמך של אגרוטל הדברות יציע את הפתרון המתאים והאפקטיבי ביותר לבית או לעסק שלכם.

  • ריסוס ביולוגיאחד מסוגי הדברה ירוקה. ריסוס המתבסס על שימוש בחומרים שמקורם בטבע במטרה לנקות את מרחב מחייתכם מהמזיקים. שיטה זו מכוונת לסוג החרק המסוים שאותר בביתכם ומיועדת לפגוע אך ורק בו. שיטת ריסוס זו, להבדיל משיטת הריסוס הכימי, גורמת לנזק סביבתי מועט ועדיפה במידה ומצליחים לאבחן את סוג המזיק שמולו מתמודדים. הצוות המנוסה של אגרוטל הדברות יזהה במהירות את סוג המזיק ויתאימו את החומר הביולוגי המתאים ביותר לקטילתו.

באגרוטל הדברות יבחרו בשיטת הריסוס המתאימה ביותר לבעיית המזיקים שלכם או, במקרה של ריבוי מזיקים, ימליצו לשלב בין הריסוס הכימי והביולוגי להבטחת האפקטיביות של התהליך.

אנו מספקים אחריות מלאה על הריסוס והדברת המזיקים אותם ביצענו לתקופה ברת תוקף למספר חודשים עד שנה.

 

 

Share Button