חברת הדברה בשפלה

ריסוס נמלים מקצועי

נמלים בבית

נחיל נמלים לא נותן לכם מנוח? הנמלים מתרוצצות ללא הרף בבית, חודרות לתוך המזון שנאגר בארונות המטבח וגורמות לא מעט סבל לדיירי הבית. אמנם, הנמלים אינן עוקצות ולא מעבירות מחלות, אך ממש לא נעים כשהן נמצאות בבית ואנו נתקלים בהן בכול מקום. בקיץ הנמלים מגיעות מכל החורים, יוצאות מבעד לסדקים והחריצים וקשה מאוד להבין איפה נמצא הקן שלהן. קן נמלים לרוב מוסתר מהעין, נמצא אי שם מאחורי הארון, בתוך התעלות של האוורור או במקום מוסווה אחר ברחבי הבית.

מהי הדברת נמלים?

הדברת נמלים היא פעולה שנועדה להשמיד את הנמלים, את הקן שלהן וגם, במקרה של הדברה מניעתית, למנוע את הופעתן האפשרית של הנמלים בקיץ. שיטת הדברה הנפוצה במקרה זה היא ריסוס נמלים ושילובה של טכניקה זו עם שיטת פיתיונות הג'ל. מדביר מקצועי מזהה את המוקדים בהם נראו הנמלים ומרסס אזורים אלו. במקביל, במטרה להשמיד את הקן, המדביר מפזר פיתיונות ג'ק המכילים חומר רעיל. כאשר הנמלים נושאות את הרעל לתוך הקן – הקן מושמד ובעיית המזיקים נעלמת.

ריסוס נמלים

חשוב להדגיש, כי רק מדביר מוסמך ובעל רישיון רשאי לבצע הדברת נמלים. אתם יכולים לבצע ריסוס בכוחות עצמכם בבית אך רק על ידי חומרים הניתנים לרכישה בסופרים ומכולות – חומרי הדברה אלו אפקטיביים פחות ואין ביכולתם להשמיד את הקן, כך שהם מספקים פתרון חלקי בלבד לבעיה והנמלים חוזרות ומופיעות כבר ימים בודדים לאחר הריסוס.

מדבירים מקצועיים הפועלים בישראל מקבלים רישיון והמסכה מטעם המשרד להגנת הסביבה המאפשר להם לבצע הדברת נמלים. חומרי ההדברה שהם עושים בהם שימוש, חזקים בהרבה לעומת חומרי הדברה הביתיים, ולכן חייבים לבצע חישוב מינון מדויק ולהימנע מריסוס מופרז ולא מבוקר של חומר ריסוס נמלים.

בעת ריסוס נמלים מקצועי המדביר חייב לפעול לפי הוראות בטיחות מוגדרות: לתדרך את בני הבית אודות ההתנהלות בזמן ההדברה ולאחר סיומה, לבחור בחומרי הדברה חוקיים המאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, ולבצע שימוש מושכל וזהיר בחומרים.

ריסוס נמלים באגרוטל הדברות

חברת הדברה וותיקה ומוכרת אגרוטל הדברות מתמחה בהדברת נמלים וריסוס בכול חלקי הארץ ומעמידה לרשותכם צוות מדבירים מקצועי, מהימן ומנוסה. ריסוס נמלים, הדברת באמצעות פיתיונות ומגוון טכניקות נוספות להדברת נמלים ומזיקים אחרים נעשים תוך הקפדה על כללי הבטיחות ומתחייבים לתוצאות.

לפרטים והזמנת שירותי הדברה חייגו – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה