הדברה ביולוגית

ריסוס מזיקים

ריסוס מזיקים – דרך הפופולארית לשכוח ממזיקים

ריסוס מזיקים הוא אחת הדרכים הפופולאריות והאפקטיביות ביותר להדברת מזיקים כמעט מכל הסוגים. הרעיון שעומד בבסיס פעולת הריסוס הוא פיזור חומר רעיל על ידי התזתו באזורים הנגועים במזיקים. כאשר יבואו במגע עם החומר הרעיל, הרעל ישמיד את המזיקים ויוביל לפתרון הבעיה.

אגרוטל הדברות מצטיינת במתן שירותי ריסוס מזיקים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. חברתנו הינה חברת הדברה מקצועית ועתירת ניסיון בענף ההדברה. מדבירים מקצועיים של אגרוטל הדברות מכירים על בוריים את סוגי ההדברה השונים ומצטיינים בביצוע ריסוס מזיקים דוגמת: נמלים וג'וקים.

ריסוס מזיקים באגרוטל הדברות

מדבירים מוסמכים ובעלי רישיון עבודה מגיעים אליכם מיד לאחר פנייתכם, סוקרים את אזור ההדברה וממליצים על השיטה הנכונה והיעילה ביותר להשמדת המזיקים. אגרוטל הדברות מספקת שירותיה דברה בכול חלקי הארץ, כך שבין אם הנכם מתגוררים בצפון או במרכז ובין אם בדרום, פנו לאגרוטל הדברות והמדבירים יגיעו אליכם בהקדם האפשרי.

ריסוס מזיקים

ריסוס נמלים

ריסוס מזיקים זו פעולה מומלצת בדרך כלל במקרים של הדברת נמלים. ריסוס נמלים נעשית לרוב בשילוב עם טכניקת פיזור של פיתיונות רעילים שמביאים להשמדת הקן, כאשר הנמלים לוקחות איתן את הפיתיונות לתוך הקן. לחוד, ריסוס נמלים לשיטת הפיתיונות יעילות בפחות, אך יחדיו יוצרות שתי הפעולות אפקט מנצח.

ריסוס מזיקים בשיטה ירוקה

ריסוס מזיקים לא מומלץ לערוך באזורים בהם מתגוררים ילדים, תינוקות, חיות מחמד או נשים בהריון. מדבירי אגרוטל מקפידים מאוד על כללי הזהירות, ובמרבית המקרים יימנעו מריסוס במידה וקיים חשש, ולו קטן, לנזק למישהו נוסף פרט למזיקים. היום פותחו טכניקות ירוקות רבות שמספקות מענה לצורך לבצע ריסוס בטיחותי. על ידי פיזור חומרים המבוססים על מרכיבים טבעיים בלבד ניתן להדביר את המזיקים כמעט באותה מידה של יעילות, כמו במקרה על ריסוס מזיקים כימי.

ריסוס מזיקים בקיץ

בקיץ כמות המזיקים בבית, במשרד ובמפעל גדלה, המזיקים נהנים מטמפרטורות הגבוהות והלחות ומגיחים מכל פתח. קיץ זה הזמן לבצע הדברת מזיקים ולהיפתר מהם למשך כל העונה. אגרוטל הדברות תשמח לספק לכם שירות איכותי, אדיב, מקצועי ובטיחותי ולהעניק לכם קיץ נטול ממזיקים.

להזמנת שירותי הדברה התקשרו – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה