הדברה ביולוגית

ריסוס לצורך הדברת מזיקים

מקצוענים בביצוע ריסוס לצורך הדברת מזיקים

ריסוס לצורך הדברת מזיקים נעשה פעמים רבות כאשר ישנו צורך לטפל בבעיית מזיקים נרחבת כשהמזיקים נמצאים, למשל, בכול רחבי הבית, חולשים על שדות היבולים החקלאיים או לא נותנים מנוח לעובדים במשרד שבבית העסק.

ריסוס לצורך הדברת מזיקים

על ידי ריסוס מפוזרים חומרי הדברה, המגיעים בדרך כלל במצב צבירה נוזלי, בחלל הנגוע במזיקים. חומרי ההדברה שמפוזרים במרחב פוגעים במזיקים ומשמידים אותם. עיקרון פעולה זה נשמע קל ליישום אך אין כך הדבר. ריסוס לצורך הדברת מזיקים מחייב ידע מקצועי והיכרות מעמיקה עם המזיקים השונים על סוגיהם ועם הסוגים של החומרי ההדברה השונים.

הדברת נמלים על ידי ריסוס

הדברת נמלים, לדוגמא, דורשת מהמדביר היכרות עם זני הנמלים השונים, יכולת לזהות את היקף התופעה וחומרת הבעיה, לדעת לבחור את החומר המתאים ביותר לצורך ביצוע ריסוס נמלים ובסופו של דבר לחשב את המינון הדרוש על מנת לטפל בבעיה. כמות קטנה מידי של חומר לא תפתור את הבעיה ולא תשמיד את כל הנמלים. לעומת זאת, כמות גדולה מידי של חומר עלולה לפגוע בסביבת ההדברה וביצורים החיים הנמצאים באזור. אם ההדברה נעשית בבית, בריאותם של בני הבית צריכה להיות בראש סדר העדפותיו של המדביר ולפיכך, חישוב המינון הנכון ותדרוך של בני הבית לגבי ההתנהגות הנדרשת מהם במהלך ההדברה חשובים מאוד. יש לציין, כי לרוב במסגרת הדברת נמלים נדרש טיפול המשלב את הריסוס עם טיפול בשיטת פיתיונות רעילים – זאת, על מנת להשמיד את הקן שנמצא במקום מסתור ולא ניתן להגיע אליו על ידי ריסוס פשוט.

ריסוס לצורך הדברת מזיקים בשיטות בטיחותיות לסביבה

ריסוס לצורך הדברת מזיקים נעשה היום הרבה יותר בטיחותי וממוקד מטרה לעומת בעבר. בעבר ריסוס של שדות חקלאיים היה גורם לפגיעה רצינית למאזן האקולוגי, צמחים ויצורים חיים נוספים היו נפגעים כתוצאה מניסיונות להדביר חרק מסוים. עכשיו ענף ההדברה מתקדם קדימה בצעדי ענק וחומרי ההדברה הפכו לממוקדים יותר לצורך הדברת מזיקים ספציפיים. חומרי ריסוס מכילים היום פחות רעלנים וחלקם מתבססים על הדברה ירוקה שעושה שימוש רק בחומרים אורגניים, ביולוגיים או חומרים נוספים הבטיחותיים לסביבה.

ריסוס לצורך הדברת מזיקים

הדברת מזיקים באגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות מזמינה אתכם לפנות אלינו ולבצע ריסוס לצורך הדברת מזיקים בסביבתכם. אנו מדבירים את כולם: הדברת תיקנים, הדברת טרמיטים, הדברת חולדות ומכרסמים ועוד.

פנו אלינו בטלפון – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה