שירותי הדברה

עקיצות מזיקים – מאמר

קיץ בלי מזיקים וללא עקיצות

תקופת הקיץ – העונה האהובה על ידי מרבית המזיקים שאוהבים חום ולחות. המזיקים מגיעים ואיתם באים העקיצות הגירודים. גם אם אינכם אלרגיים לעקיצות של החרקים השונים, סביר להניח כי עקיצות של יתושים, דבורים, פשפשים ופרעושים, ללא ספק יכולים לגרום לחוסר שקט ומצוקה לא מועטה. אז מה עושים? איך מתמודדים עם התופעה? אגרוטל הדברות ריכזה בשבילכם מידע מקצועי וטיפים בנושא.

הדברה מקצועית מבטיחה קיץ ללא עקיצות

שירותי הדברה של אגרוטל הדברות יאפשרו לכם לעבור את הקיץ ללא מזיקים והדברה על ידי מומחינו המקצועיים תשמיד את המזיקים ותרחיק אותם מסביבתכם. אנו מבצעים הדברה והרחקה של כל סוגי המזיקים, כולל החרקים שעוקצים והופכים את חיינו לבלתי נסבלים: יתושים, צרעות, דבורים, פרעושים, עכבישים וחרקים עוקצים נוספים.

עקיצות מזיקים
עקיצות מזיקים

כך תמנעו עקיצות מזיקים

בכדי להקטין את הסיכוי לעקיצות של חרקים מומלץ להשתמש בחומרים הדוחים ומרחיקים מזיקים. תכשירים אלו ניתן להשיג בחנויות, שם תמצאו תכשירים ייעודיים להרחקת יתושים וסוגים אחרים של חרקים.

במידה והנכם מתכננים טיול בטבע או נמצאים בסביבה בה הסיכוי לפגוש בחרקים עוקצים הוא גבוהה, מומלץ ללבוש על עצמכם בגדים ארוכים לכסות כמה שיותר אזורים חשופים בגוף. כמו כן, הימנעו מהזזה והרמה של אבנים במהלך טיול בטבע או בילוי בגינה הביתית – מתחת לאבנים עשויים להסתתר חרקים מסוכנים, עקרבים ונחשים ארסיים.

שמירה על סביבה נקייה ומסודרת גם היא תפחית את הסיכוי להופעת המזיקים בסביבתכם. וכן, וודאו כי חיות המחמד שלכם אינן נגועות בקרציות ופרעושים – קלחו אותם באופן תקופתי ורכשו חומרים ייעודיים לבעלי חיים לצורך מניעת הופעת הטפילים.

נעקצתי? מה עושים?

עקיצות של מזיקים גורמות לנפיחויות, אודם באזור העקיצה ותחושה של גרד. חלק מהעקיצות אינן מסוכנות ומספיק להניח קרח על אזור העקיצה ולמרוח משחה. אך במקרה בו מתחילים להופיע תופעות בלתי שגרתיות כגון, פריחה רצינית, קוצר נשימה, התעלפות, ערפול חושים או תסמינים יוצאי דופן נוספים יש לפנות באופן מידי לטיפול רפואי. זאת, מאחר וייתכן שמדובר בעקיצה של מזיק ארסי או של טפיל שגורמת למחלות מסוכנות.

אגרוטל הדברות עומדת לרשותכם לייעוץ מקצועי ומבצעת הדברת מזיקים

אל תחכו שיעקצו אתכם – הזמינו הדברה כבר עכשיו – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (4 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה