הדברה אורגנית

נערכים לקראת הדברה של מזיקים בבית

נערכים לקראת הדברה

הדברה של מזיקים בבית דורשת הכנה מקדימה. כדאי מאוד לנקות את הבית לפני שאתם מתחילים להדביר או לפני בואו של המדביר המקצועי שהזמנתם. מומלץ לעשות סדר בבית, לזרוק דברים מיותרים, דברים נחוצים לאחסן באפקטיביות ובצורה מסודרת – זאת, מאחר שהמזיקים רוכשים חיבה דווקא לבתים מבולגנים בהם הם מוצאים בקלות מקומות מסתור ומקומות נוחים להשתכן בהם.

נערכים לקראת הדברה, אגרוטל הדברות

דבר נוסף שכדאי לעשות הוא להכניס את כל מצרכי המזון למקרר (גם את מה שאינו מתקלקל ומתאחסן אצלכם בארון במטבח). מזון מכל סוג מהווה מוקד משיכה עבור מזיקים. מאותה סיבה כדאי להתאבזר בפח אשפה עם מכסה שמקטין את הסיכוי לכניסתם של החרקים פנימה. על כל פנים, רוקנו את הפח בתדירות גבוהה – אל תשאירו פסולת בבית לאורך זמן.

נקו פתחי ניקוז באופן תקופתי. מים עומדים מושכים חולדות, מכרסמים ותיקנים.

הימנעו מאכילה ברחבי הבית. עדכנו את כל בני המשפחה שמעתה ואילך יהיה מקום מוגדר בו תסעד כל המשפחה: בפינת האוכל, במטבח וכו'. הימנעו מאכילה בחדרים ובספה שבסלון – הפירורים הם ממצא אהוב על המזיקים – אל תתנו להם את הפינוק הזה!

נערכים לקראת הדברה, אגרוטל הדברות

אם יש לכם חיות מחמד, עשו להם טיפול נגד פרעושים. טיפול תקופתי כזה מומלץ לעשות כל שלושה חודשים (כמובן בעזרת חומר מתאים שהומלץ על ידי הווטרינר שלכם).

אילו מזיקים יש בבית?

המזיקים הנפוצים ביותר בבית הם הנמלים (תראו אותם בעיקר המטבח אך במהירות מתפשטים חרקים אלו ברחבי הבית). תיקנים גם הם מופיעים בבתים רבים. קיימים זנים רבים של תיקנים החל בג'וקים קטנים וכלה בג'וקים גדולים ומעופפים. גם חולדות ועכברים חודרים לבתים ודירות, על פרוותם הם נושאים פרעושים שהופכים גם הם לבעיה כך שבסוף נאלצים דיירי הבית לעשות גם הדברת חולדות וגם הדברת פרעושים. היונים משתלטות על אזור הגג והמרפסת – לא עושים הדברה נגד מפגע זה אך כן ניתן לבצע הרחקת יונים באמצעות שורה של טכניקות שנמצאו אפקטיביות כנגדם.

שירותי הדברה באגרוטל הדברות

באגרוטל הדברות מספקים שירותי הדברה מדבירים מנוסים בהדברת מזיקים מכל הסוגים שצוינו לעיל. אם אתם סובלים מהתופעה תוכלו לפנות אלינו במספר 1-800-666-600 ונגיע אליכם במהרה.

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה