חברת הדברה מקצועית

מתי עושים הדברת נמלים?

נמלים במזון?

בישראל קשה למצוא בית או דירה בהם לא מוכרת תופעת הנמלים. מזיקים אלו חודרים בקלות לסביבתו של האדם ולאורך השנים כבר צברו מוניטין של פושעים לא קטנים: נמלים ניזונות מהמזון של האדם ותרות אחר פירורים ושאריות מזון שנשכחו מחוץ למקרר או שהושלכו לתוך פח האשפה. אם אתם מאלה שאוהבים להשאיר אוכל מחוץ למקרר: פירות, לחמניות וקרקרים – תהיה זו חגיגה אמתית עבור הנמלים. אך גם, אם הנכם מקפידים לאחסן את המזון במקרר ושומרים על הניקיון, הנמלים, הרבה פעמים, מצליחות לחדור לתוך קופסאות האחסון שבתוך ארונות המטבח: הסוכר, פירורי הלחם והדייסות אף פעם לא בטוחים כל עוד מדובר באויב כמו הנמלה.

הדברת נמלים

כידוע, הקיץ הוא התקופה בה מכת הנמלים היא המורגשת ביותר. מתי, אם כך, מומלץ לעשות הדברה ולנקוט באמצעים כנגדן?

הדברת נמלים כהדברה מניעתית

בלי לפרט יתר על המידה נאמר כי הדברת נמלים אף פעם לא מיותרת. גם אם הבית אינם נתונים למתקפה בזו העת, כדאי לערוך הדברה מניעתית במטרה להקטין את הסיכוי להופעתן של הנמלים. אכן, אם מדובר בהדברה מניעתית וביתכם אינו נגוע בנמלים בזה הרגע, סוף תקופת האביב לפני בו הקיץ זה הזמן הטוב ביותר להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברה מקצועית באזור.

הדברת נמלים כטיפול בבעיה קיימת

לעומת זאת, אם הנמלים כבר אצלכם וכבר לא נותנים לכם מנוחה, ממש אין צורך לחכות לסוף תקופת האביב – עליהם להזמין מדביר באופן מידי. כך אפשר למנוע את החמרת התופעה ולהיפטר מהמזיקים במהירות. הדברת המתבצעת באופן עצמאי לא תמיד יעילה בגלל הקושי בהתמודדות מול נמלים. אין די בריסוס נמלים – אם ברצונכם למגר את התופעה, עליכם להגיע אל הקן של הנמלים. הקן בדרך חבוי אי שם בתוך הסדקים שבקירות ורק מדביר מקצועי מסוגל לאתר את מיקומו המדויק. לאחר שהמדביר מזהה את מיקום הקן הוא משמיד אותו בטכניקות מתוחכמות ויעילות והנמלים נעלמות מביתכם כליל.

באגרוטל הדברות יש את כל הכלים לצורך הדברת נמלים: מדבירים מוסמכים, טכניקות וציוד מתקדם להדברה אפקטיבית והרבה רצון טוב להציל אתכם ממכת הנמלים בבית. לפרטים נוספים אודות הדברת מזיקים – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה