שירותי הדברה

מתי עושים הדברת מזיקים?

מתי לעשות הדברת מזיקים?

שאלתם את עצמכם מתי הוא הרגע הנכון והמתאים ביותר לבצע הדברת מזיקים בבית? האם כדאי לעשות הדברה לפני כניסה לדירה חדשה? מתי לעשות הדברת מזיקים באופן עצמאי ומתי מומלץ לפנות לחברת הדברה מקצועית? האם כדאי לעשות הדברה מניעתית גם במקרה בו המזיקים לא נראים בשטח?

אגרוטל הדברות, החברה הוותיקה בתחום הדברת מזיקים מספקת את התשובות העדכניות ביותר לשאלות אלו.

מזיקים בבית

המזיקים תמיד חיו בסביבת האדם, ותמיד היוו מטרד. חלק מהחרקים עוקצים, אחרים חודרים לתוך המזון וניזונים ממנו, חלקם מהווים מפגע תברואתי.

ענף ההדברה מציע מגוון טכניקות התמודדות עם התופעה הן באופן עצמאי והן באמצעות שירותי הדברה מקצועיים.

הדברת מזיקים

המלצות לביצוע הדברה

מומלץ לבצע הדברת מזיקים לפני כניסתכם לבית החדש. גם במידה ולא ראיתם בעין כי ישנם מזיקים באזור, תמיד מומלץ לבצע הדברה מניעתית שתשלול את הופעתם העתידית. היתרון בהדברה לפני כניסה לדירה חדשה, בכך שתוכלו לבצע את הטיפול ביעילות מבלי שפרטי ריהוט וחפצים מפריעים לכם לבצע אותו כראוי. כך תבצעו הדברה יסודית ואיכותית ותיהנו מסביבה נקייה ממזיקים במשך זמן רב. כדאי לבצע את ההדברה אחרי שעשיתם ניקיון יסודי בבית: שטפתם את הרצפה, ניקיתם היטב את ארונות המטבח, ניגבתם את האבק. ניקיון מסייע להיפתר מקני חרקים, ביציהם, והגללים. אחרי שביצעתם את ריסוס המזיקים כדאי לאוורר את חלל הבית בכדי לאפשר את כניסתכם הבטיחותית לדירה.

בחלק מהמקרים כדאי לפנות לשירותי הדברת מזיקים מקצועיים. ישנם מזיקים כמו נמלים שקשה מאוד להדביר אותם באופן עצמאי, ויש כאלה שזה בלתי אפשרי לחלוטין – הדברת טרמיטים, למשל, מחייבת מעורבות של מדביר מקצועי. מדביר מקצועי מוסמך להשתמש בחומרי הדברה שאינם ניתנים לשימוש פרטי – הם יעילים יותר אך גם מסוכנים יותר ולכן רק מקצוען אמין ומנוסה מסוגל לעשות בהם שימוש בטיחותי ויעיל. כמו כן, מומלץ לפנות לחברת הדברה גם במקרים בהם ברצונכם לבצע הדברה יעילה במיוחד ולהבטיח שהמזיקים ייעלמו לחלוטין וגם כאשר בעיית המזיקים קשה במיוחד והנכם מתקשים לספק לה את הטיפול הנדרש.

אגרוטל הדברות מקצוענית בתחום הדברת מזיקים מכל הסוגים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למספר – 1-800-666-600 ולהזמין מדביר מקצועי ומוסמך!

Share Button
4.3/5 - (3 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה