כל מה שחשוב לדעת על הדברת נמלים

דברים שחשוב לדעת על הדברת נמלים

 

הדברת נמלים | אגרוטל הדברההדברת נמלים היא משימה לא פשוטה. הופעת הנמלים בבית היא בעיה נפוצה וכאובה אשר לא פשוט למצוא לה פתרון פלא. למה זה כל כך מסובך? בשביל להבין את הסוד בהדברת נמלים צריך להכיר היטב את אופן הפעולה שלהן ואת אורח החיים המופלא שלהן שהופך אותן למזיק רציני וקשה למיגור.

קן הנמלים

 

ישנם סוגים רבים של נמלים והן בדרך כלל מתיישבות בקרב אזורי מגורים ובתים בכדי למצוא מזון ומחסה. מלכת הנמלים מטילה ביצים ודואגת להתרבות ולהגדלת הקן ושאר הנמלים פועלות ועובדות בכדי לשרת אותה ולשמור עליה. קן הנמלים פועל כמו בסיס מאורגן בו כל נמלה יודעת מה תפקידה וכל נמלה שמתה מוחלפת באחרת מיד. לכן הדברת נמלים בריסוס או מלחמה בנמלים הנראות לעין הוא חסר טעם. זה המפתח להדברת נמלים מכיוון שאם לא נדביר את מלכת הנמלים הקן ימשיך לגדול ולהתרבות.

היכרות עם עולם הנמלים – המפתח להדברה איכותית

 

הדברת נמלים בריסוסהורמון המופרש מגוף הנמלה מסמן לה את הדרך חזרה אל הקן. הנמלה מחפשת אחר מקורות מזון ומסמנת את הדרך אליהם. זה נתון חשוב מאוד שמסייע בהרחקת נמלים על ידי שיבוב נתיבי הריח שלהם.

הנמלים ניזונות מאוכל ופסולת של בני האדם. מזונות מתוקים ועמילנים אהובים עליהן במיוחד והן מוצאות את הדרך אליהם דרך סדקים בקירות, שקעי חשמל ופתחים שונים בבית, מגיעות בשיירה ארוכה ואוספות את המזון אל הקן שלהן. הנמלים מסוגלות לשאת משקל רב בהרבה ממשקל גופן ובמקרה הצורך עובדות בצוות. גם עובדה זו תשמש אותנו בהמשך כשיטת הדברה טובה.

פתרונות הדברה מקצועיים – אגרוטל הדברה

 

אגרוטל הדברה מציעה פתרון משולב להדברת נמלים. אנו משלבים בין הידע שלנו על נמלים לחומרי הדברה השונים אשר ברשותנו ומרכיבים הדברת נמלים מקצועית ואיכותית אשר מחזיקה מעמד לאורך זמן. אנו מאתרים את קן הנמלים ומפזרים חומר הדברה בתוכו בכדי להדביר ישירות את מלכת הנמלים. במידה וזיהינו את הקן זוהי פעולה פשוטה.

הבעיה מתחילה כאשר קן הנמלים נסתר. במקרה כזה נעשה שימוש בחומר הדברה מיוחד אשר נישא על ידי הנמלים אל הקן. גרגרי חומר ההדברה נלקחים אל הקן בשל הצורה והריח שלהם שמטעים את הנמלים וגורמים להן לחשוב שמדובר במזון וכך מתבצעת הדברת נמלים בתוך הקן.

להמשך הפעולה ולשמירה על ההדברה אנו מציעים שימוש בחומרי הדברה אורגניים אשר משבשים את נתיב הריח שמשאירות הנמלים באמצעות ההורמון שהן מפרישות.

אנחנו באגרוטל הדברה מציעים הדברת נמלים יסודית ואיכותית. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר להדברת נמלים בבית  1-800-666-600

צור קשר אגרוטל

Share Button
5/5 - (4 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה