הדברה ביולוגית

חברת הדברה מקצועית

מחפש חברת הדברה?

חברת אגרוטל הדברות בעלת מוניטין איתן וניסיון עשיר בתחום ההדברה. אם חיפשתם חברת הדברה מקצועית שיכולה לתת טיפול הולם למזיקים המצויים בסביבה שלכם, הגעתם למקום הנכון.

אגרוטל הדברות מעסיקה צוות מדבירים מקצועי ובעל רקע עשיר בהדברת כל סוגי המזיקים הנפוצים בישראל: נמלים, חולדות, עכברים, טרמיטים, עש, פרעושים, ג'וקים ועוד.

החברה מעניקה שירותי הדברה לבית ולעסק, כך שגם אם ביתכם נגוע בנמלים או שג'וקים שורצים במשרדכם, תוכלו להיפטר מהם על ידי פנייה לאגרוטל הדברות.

טכניקות להדברת מזיקים

היום קיימות אינספור שיטות חדשניות וחומרי הדברה מתקדמים להדברת כל סוגי המזיקים. המדבירים של אגרוטל הדברות מוסמכים לעשות שימוש בחומרי הדברה מגוונים ובעלי יכולת להתאים במקצועיות את סוג החומר לזן המזיק שברצונכם להדביר. כמו כן, חשוב לדעת כי כל מזיק ניתן להדביר במגוון שיטות – מדבירי אגרוטל הדברות מקצוענים ביישום שלל הטכניקות המתקדמות ביותר להדברת מזיקים. כך לדוגמא, ניתן לבצע הדברת חולדות על ידי פיזור פיתיונות רעילים אך גם לנקוט בטכניקה ירוקה והומאנית יותר: הדברה אלקטרונית. הדברה אלקטרונית מאפשרת להרחיק את המכרסם מסביבתו של האדם על ידי התקנה של מכשיר אלקטרוני המייצר גירוי בלתי נסבל עבור החולדה – גירוי הגורם לה להתרחק מהאזור.

חברת הדברה מקצועית

יחס חם ואדיב

חברת הדברה אגרוטל מתחייבת להעניק לציבור לקוחותיה את הטיפול המקצועי והאדיב ביותר. אגרוטל הדברות דוגלת בביצוע עבודה באווירה טובה ותוך מתוך יחס אנושי לכל לקוח ולקוח הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי.

זמינות ונגישות

היכן שלא תהיו ומתי שלא תרצו – אגרוטל הדברות זמינה עבורכם ותשמח לשלוח אליכם באופן מידי מדבירים מקצועיים מטעמה. אנו מספקים שירותי הדברה בכל הארץ כולל הדברה בדרום, בשפלה ובמרכז נגד כל סוגי המזיקים ובכול עונות השנה.

הדברה מניעתית

לעתים מומלץ לבצע בבית ובמשרד הדברת מזיקים מניעתית, אשר נועדה למנוע את הופעתם. הרבה יותר קל למנוע מזיקים מאשר להתמודד עם תופעת מזיקים קיימת. מומלץ מאוד לערוך הדברה מניעתית נגד מזיקים לפני בואו של הקיץ – כך תימנעו מהמזיקים להתקרב לביתכם ותעברו את הקיץ בלי לראות נמלים, ג'וקים וחברים נוספים שנוהגים לבוא לבקר בתקופה זו.

אם החלטתם לשים קץ למזיקים בבית ובמשרד, פנו לחברת הדברה מקצועית – אגרוטל הדברות לשירותכם – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה