הדברת מזיקים בכל עונות השנה

חברת הדברה וריסוס

למה יש מזיקים בבית?

חברת הדברה וריסוס שיודעת לספק שירותי הדברה מקצועיים, ברמה גבוהה ומקפידה על כללי הבטיחות – זה מה שאתם צריכים אם בביתכם ישנם מזיקים. מזיקים כמו נמלים, ג'וקים, טרמיטים, פרעושים ומעופפים לא יעזבו את הבית שלכם בקלות. ובעצם, למה להם? בבית יש למזיקים את כל מה שהם צריכים: הם ניזונים משאריות מזון שבפח אשפה שלא רוקן בזמן, מפירורי לחם שנותרו על השולחן בסיום הארוחה, הם נהנים מסביבה לחה ונעימה בפתחי הניקוז שנסתמו, וחלקם, דוגמת טרמיטים ועשים, ממש "חוגגים" על פרטי הריהוט והבגדים שבארון הבגדים.

מניעת מזיקים בבית

הפתרון הוא פשוט למדי: הקפידו לשמור על ביתכם נקי ומסודר וכך תהפכו את הסביבה לבלתי נוחה עבור המזיקים. כך, על ידי פינוי הפח בזמן, על ידי ניגוב שולחן האוכל בסוף כל ארוחה, על ידי ניקוי של פתחי הניקוז ובאמצעות אוורור הארונות באופן תקופתי, תוכלו להקטין במידה משמעותית את הסבירות שהמזיקים יבחרו להשתכן בביתכם ולהפוך לדיירי קבע.

חברת הדברה וריסוס

הדברת מזיקים על ידי חברת הדברה וריסוס

אגרוטל הדברות כבר 30 שנה פותרת את בעיית המזיקים בבתים פרטיים ובתי עסק רבים. לחברה צוות מדבירים מוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה שמגיע לקריאתכם במהירות ומוצא את הדרך הטובה ביותר לגרש ולחסל את מושבות המזיקים שהתיישבו בסביבתכם. אגרוטל הדברות הינה חברת הדברה וריסוס שמיישמת שורה ארוכה של טכניקות ועושה שימוש בכלים וחומרי הדברה המתקדמים ביותר מתוך רצון מתמיד בהתייעלות ושדרוג ההדברה ומתוך כוונה להמעיט במידת האפשר את הסיכון הבריאותי והסביבתי הכרוך בהדברה כימית וריסוס רעלים.

אגרוטל הדברות מציעה ללקוחותיה יישום של טכניקות הדברה ירוקות שאינן מהוות מפגע סביבתי ולא כוללות רעלים שיכולים להזיק לאדם או לחיות המחמד. הדברה אלקטרונית, למשל, מאפשרת על ידי התקנה של מכשירים חשמליים שמייצרים גירויים שונים, שהם מחוץ לטווח השמע האנושי, לגרש ולהרחיק מזיקים מהבית. ריסוס של חומרים אורגניים גם זו טכניקה אפשרית. מיום ליום הופכות שיטות הדברה ירוקות לאפקטיביות יותר והשימוש בהן גובר. לעתים ימליצו מדבירי אגרוטל לשלב בין הדברה כימית להדברה ירוקה ובכך, מצד אחד להפחית את הצורך בשימוש רב בחומרים רעילים, ומצד שני לעשות הדברה טובה שתניב תוצאות ותדביר מזיקים ביעילות.

אגרוטל הדברות – חברת הדברה וריסוס לשירותכם – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה