שירותי הדברה

חברת הדברה בשפלה

חברת הדברה בשפלה לבית ולעסק

מתגוררים בשפלה ומצאתם את עצמכם מתמודדים עם מזיקים בבית? פנו לשירותיה של חברת הדברה בשפלה – אגרוטל הדברות מספקת ללקוחותיה שירותי הדברת מזיקים בשפלה בכול חלקי הארץ.

כמו כן, מציעה אגרוטל הדברות שירותי הדברה ללקוחות עסקיים – הדברה למפעלים, הדברה במשרד, הדברה באזורי חלקאות. חברת הדברה אגרוטל הדברות מתאימה את סוג ההדברה לפני השטח, סוג המזיק ומדביריה המוסמכים בוחרים במיומנות את שיטת ההדברה האופטימלית לחיסול המפגע. כך בוחרים המדבירים של אגרוטל הדברות בהדברה כימית, ריסוס, אידוי בגז, או לחליפין בהדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית או הדברה ביולוגית ואורגנית. בחלק מהמקרים ממליצים המדבירים לייצר שילוב בין מספר טכניקות הדברה במטרה להגביר את יעילותה וגם להקטין את המינון של חומרי ההדברה הכימיים הרעילים שפוגעים בסביבה.

חברת הדברה בשפלה

חברת הדברה בשפלה להשמדת כל סוגי המזיקים

חברת הדברה בשפלה שנותנת מענה למגוון סוגי מזיקים הכרחית בעיקר בחודשי הקיץ כאשר המזיקים מגיחים מכל החורים בהמוניהם. אגרוטל הדברות תשמח להגיע אליכם ולטפל בכול סוג בעיה שהתעוררה. שלושים שנות ניסיון בתחום ההדברה והידע הרב שרכשו המדבירים במהלך השנים מאפשרים להתגבר באפקטיביות על הבעיה ולהדביר את המזיקים ביעילות.

שירותי חברת הדברה בשפלה

הסמכות שברשות המדבירים מטעם המשרד להגנת הסביבה מאפשרות להם לעשות שימוש בשלל טכניקות ושיטות הדברה. אגרוטל הדברות, חברת הדברות השפלה, פועלת ביעילות בכל האזור לשביעות רצונם של מאות לקוחות בשנה.

הדברת נמלים היא מומחיותנו באגרוטל הדברות. המדבירים מזהים בקלות את מיקומו של קן הנמלים המוסתר מהעין ומשלבים לרוב הדברה על ידי ריסוס עם פיזור פיתיונות ג'ל רעילים שמביאים לחיסול הקן כאשר הנמלים נושאות אותן לתוכו.

הדברת טרמיטים – שירות שמצריך מיומנות רבה לאור המורכבות שבהדברת טרמיטים. הדברת טרמיטים בטיחותית עושים באגרוטל הדברות על ידי איוד בגז. הקפדה על כללי הבטיחות מוצבת בראש סדר העדפותיהם של מדבירי אגרוטל. בני הבית מקבלים תדרוך מדויק המסביר כיצד יש להתנהל בזמן ההדברה ולאחריה.

הדברת עכברים – עכברים וקרובי משפחתם חולדות נראים פעמים רבות בסביבת הבית, בגינה בחצר ואף חודרים לתוכו. לכידת עכברים וחולדות, הדברת מכרסמים באמצעות רעלים או הרחקת מכרסמים על ידי הדברה אלקטרונית – אצלנו באגרוטל הדברות מגוון שיטות למלחמה בעכברים וחולדות.

הדברת פרעושים – לא לק להיפטר מהם. הפרעושים משתכנים בכל סוגי הריפודים בבית החל בשטיחים וכלה במגבות ומצעים. הדברת פרעושים מחייבת עבודה מדוקדקת ומקיפה של המדביר בשיתוף עם בני הבית. אגורטל הדברות חיסלה את בעיית הפרעושים בבתים רבים ביעילות רבה.

כמו כן, מבצעת אגרוטל הדברות, חברת הדברה בשפלה, הדברת מזיקים מגוונים נוספים. אל תסבלו ממזיקים – פשוט הזמינו מדביר מקצועי בשפלה – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה