שירותי הדברה

זיהוי סימני מזיקים

זיהוי ואבחון מזיקים בבית

חוששים למזיקים בביתכם? זיהוי ואבחון של מזיקים קריטי על מנת לטפל בבעיה באפקטיביות ולהתאים את סוג החומר ושיטת ההדברה למזיק הספציפי שפקד את ביתכם.

טיפים לזיהוי ואבחון מזיקים

לפני שנכנסים לבית חדש חשוב לבצע ביקורת מדוקדקת במטרה לזהות את בעיית המזיקים במידה והיא קיימת. לא תמיד תוכלו לראות בעין את המזיקים במהלך ביקורכם בדירה החדשה, לכן חשוב ללמוד ולהכיר את הסימנים שמעידים על הדיירים הלא רצויים ששוכנים בבית. גם אם אתם גרים בבית כבר שנים, מומלץ לערוך מפעם לפעם בדיקה תקופתית ולוודא שביתכם לא הפך לבית משכנם הקבוע של המזיקים.

את הביקורת יש לערוך בכול חדרי הבית ובסביבתו. במידה והנכם מתגוררים בקומת קרקע – חשוב שתערכו גם בדיקה קפדנית באזור הגינה. כמו כן, רצוי לבדוק גם את אזור הגג שיכול להפוך למקום משכנם האהוב של היונים. נוסף לכך, מזיקים יכולים להסתתר בתוך חריצים וסדקים ברחבי הבית, בתוך פתחי ניקוז המובילים אל הביוב, בקירות המבנה, בארונות והמשקופים.

זיהוי סימני מזיקים
זיהוי סימני מזיקים בבית

סימני כרסום ושיניים מעידים על פעילות של עכברים, חולדות או מכרסמים אחרים, גללים וביצים מלמדים על הימצאותם של תיקנים או חרקים אחרים, חריקות, בליטות בקירות, בוץ על הקירות וסימני התפוררות יכולים להעיד קיומם של טרמיטים, סימנים של עקיצה על גופכם מעיד על פרעושים. היו ערניים ושימו לב לשינויים שחלים בדירתכם – אל תניחו כי מדובר בבלאי טבעי: ייתכן כי מזיקים מעורבים בעניין.

זיהוי סימני מזיקים יאפשר לטפל ביעילות בתופעה לפני שהחריפה והפכה לגדולה יותר. על ידי הדברת מזיקים בשלב מוקדם תוכלו להימנע מהפתעות לא נעימות ומעוגמת נפש מיותרת.

זיהיתם מזיקים בבית. מה עושים עכשיו?

במידה וזיהיתם כי אכן ביתכם נגוע במזיקים וחרקים, כדאי לפנות למדביר מקצועי של אגרוטל הדברות שיוכל לאושש את חששותיכם, יסייע בבחירת החומר המתאים ביותר לצורך ביצוע ההדברה ויפטור אתכם מהמזיק הטורדני במהירות ויעילות. לאור שיטות ההדברה הרבות שקיימות היום, כולל שיטות ההדברה הירוקות שהופכות לפופולאריות בשנים האחרונות בשל נזק סביבתי ובריאותי הנמוך שהן גורמות, כדאי שתערבו בנושא מדביר מוסמך בעל ידע וניסיון שימליץ על השיטה המתאימה ביותר.

פנו עכשיו לאגרוטל הדברות לקבלת ייעוץ ועזרה בזיהוי מזיקים בבית – 1-800-666-600

 

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה