חברת הדברה בשפלה

הרחקת יונים

למה היונים אינן רצויות?

מוכרת לכם התופעה של היונים שמקוננות על גג ביתכם או משתכנות על המעקים, על המזגנים ובמסתורי הכביסה? למרבית הצער מדובר בתופעה נפוצה למדי שישראלים רבים מתמודדים איתה. היונה היא חלק בלתי נפרד מהפאונה הישראלית. היונים שוכנות באזורים הכפריים והעירוניים כאחד, מתרבות במהירות ולהקות שלמות מתיישבות להן על גגות הבתים, על חוטי החשמל ועוד.

מצד אחד מדובר בציפור תנכי"ת תמימה – ולא במקרה היא סמל השלום. אולם, מנגד הימצאותן בסביבת המגורים של האדם יכולה לגרום לנזק לא מועט ואף להסב נזק בריאותי. קודם כול, היונים מעבירות מחלות, הלשלשת שלהן מזהמת את הסביבה והנוצות שנושרות מהן חודרות לא פעם לתוך חלל הבית. כמו כן, הימצאותן של היונים בסביבתנו מסוכנת לאדם ויכולת לגרום גם לתגובות אלרגיות שונות. יתר על כן, החומציות של לשלשת היונים פוגעת בציפויים השונים: הצבע עליהם היא נוחתת מתחיל להתקלף ואף משטחי הבטון והאבן גם הם עשויים להיפגע מכך. וכמובן, בעיה נוספת של הימצאותן של היונים בסביבתנו היא הרעש הבלתי נסבל שהן משמיעות.

הרחקת יונים

איך מבריחים יונים?

מאחר ומדובר במזיק, שלמעשה, אין ברצוננו להדביר ולקטול, פותחו טכניקות ושיטות שונות להתמודדות עם היונים. הרעיון הוא להבריח ולבצע הרחקת יונים מהאזור מבלי לפגוע בהן. אגרוטל הדברות הינה חברת הדברה מקצועית וותיקה בעלת ניסיון רב בהרחקת יונים. החברה מיישמת מגוון טכניקות ועושה שימוש במבחר כלים לסילוקן של היונים מסביבתו של האדם.

בין היתר ישנו היצע עצום של מוצרים להתקנה באזורי הקינון של היונים המונעים מהן להתיישב במקומות אלו. דוגמא לכך מהווים דוקרנים, סלילים, חוטי רטט, רשתות ומחסומים אשר מדבירים מוסמכים יודעים להתקין במקצועיות בגגות הבתים ובאזורים נוספים בבית הנתונים לפורענות. מלכודות יונים הן פתרון נוסף להרחקתן: באמצעות המלכודות לוכד המדביר את היונים ומשחרר אותן באזור מרוחק מסביבת המגורים של האדם. אחת השיטות התקדמות ביותר של הרחקת יונים היא הדברה אלקטרונית, במסגרתה מתקין המדביר מכשירים אלקטרוניים בסביבת הבית ובזכות הגירויים שיוצרים מכשירים אלו בוחרות היונים לתפוס מרחק מהבית.

שירותי הרחקת יונים על ידי מדביר מקצועי

אגרוטל הדברות מספקת מגוון פתרונות יצירתיים ומקצועיים לסילוק והרחקת יונים מסביבת המגורים. במידה ומצאתם את עצמכם סובלים מבעיית יונים שמפריעות וטורדות את מנוחתכם אל תחששו להתמודד עם בעיה באמצעות צוות מדבירים מקצועי של אגרוטל הדברות שיבריחו את הציפורים מהאזור וימנעו מהם לחזור לצמיתות. אגורטל הדברות מציעה ומיישמת מגוון שיטות להתמודדות עם התופעה, מתאימה את הכלי המתאים ביותר למקרה שלכם ובוחרת בשיטה המתאימה לכם ביותר מבחינה כלכלית והיעילה ביותר.

סובלים ממזיקים נוספים? אגורטל הדברות עורך הדברת מזיקים לכל סוגי החרקים, מעופפים, תיקנים, נמלים ופותרת אתכם מנוכחותם בביתכם!

הרחקת יונים

אל תחכו שלהקת היונים תשלט לכם על הבית – פנו לאגרוטל הדברות לביצוע הרחקת יונים מקצועית ואפקטיבית – 1-800-666-600

אגרוטל הדברות כאן כדי להחזיר לביתכם את השקט והשלווה!

Share Button