חברת הדברה בשפלה

הדברת תיקנים עם חברת הדברה

יש לכם תיקנים בבית?

מפתחים יחסי שכנות עם התיקנים? הג'וקים מרגישים אצלכם בבית? המקקים מפחידים אתכם? אין סיבה לסבול מהמפגע ואפשר להתמודד עמו בקלות באמצעות המדבירים של אגרוטל הדברות.

הדברת תיקניםתיקנים והסכנה בהם

כאשר התיקנים פולשים לסביבת האדם ומשתלטים עליה סכנות רבות עורבות לאדם. הסכנה העיקרית בהימצאותם של התיקנים באזור שלכם היא העברת מחלות זיהומיות. מקקים בבית – סכנה להידבקות במחלות. ג'וקים נמשכים אל מקורות המזון של האדם – הם נמשכים אל המזון שהותר בלא השגחה מחוץ למקרר, אוהבים להיכנס לתוך פחי אשפה שלא רוקנו הרבה זמן וכו'.

התיקנים נפוצים בעיקר במקומות טחובים, לחים ומלוכלכים. אפשר לפגוש אותם בתוך פח האשפה, לראות אותם יוצאים מתוך תעלות ניקוז בהן קיימת הצטברות מים, לזהות את הימצאותם באזורים שלא עברו ניקוי במשך זמן רב. לכן, אם אתם רוצים להיפטר מהם, עוד לפני שאתם מזמינים מדביר, עליכם לנקות היטב את הבית ולהפוך את הסביבה לסביבה בלתי ידידותית עבור התיקנים – היינו, סביבה נקייה.

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים עם אגרוטל הדברות

חברת הדברה מקצועית כמו אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברה מתקדמים שיועדו לטיפול במקרים של תיקנים בבית, במשרד או בכל מקום אחר.

הדברת תיקנים מחייבת את המדביר להיות בעל יכולת להתאים את חומר ההדברה לסוג התיקנים שמצויים אצלכם בבית ולחשב את המינון של החומר ביחס להיקף וחומרת המפגע.

כדי שההדברה תצליח משתמשים המדבירים בחומרי הדברה שמשפיעים על המערכת העצבית של התיקנים וגורמים למותם. כמו כן, חומרי ההדברה מונעים מביצי הג'וקים לבקוע ובכך מפסיקים את התפשטותם המתמדת של מקקים בבית שלכם.

לקבלת שירותי הדברת תיקנים עם אגרוטל הדברות התקשרו – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה