הדברת פרעושים

פרעושים: חרק קטן – מטרד גדול

מזהים על גופכם סימנים של עקיצות מעצבנות ומציקות? גם חיות המחמד שלכם חסרות מנוחה מתגלגלות על הרצפה ומתגרדות ללא הרף? ייתכן כי אתם סובלים מבעיית פרעושים.

הפרעושים הם אחד המזיקים שקשה מאוד להיפטר מהם. הפרעושים שורצים בשטיחים, ספות, על המיטות, בתוך הבגדים, בכל סוגי הריפודים בבית וגם הגינה מהווה אזור הנתון לפורענות. פרט לחוסר נוחות הנגרמת מהתגרדות בלתי פוסקת, קיימת סכנה ללקות במחלות ויראליות ומחלות של ריקטסיה וחיידקים כתוצאה מעקיצות של פרעושים. לאור זאת, כשמזהים כי מדובר בפרעושים חייבים לנקוט באמצעים כדי לסלק מטרד זה.

באגרוטל הדברות מספקים שירותי הדברה מקצועיים ומתמחים בהדברת פרעושים בשיטות חדשניות ומתקדמות לטיפול יעיל בבעיה.

הדברת פרעושים אגרוטל הדברות

פרעושים – מניעה

חיות המחמד לעתים קרובות נופלות קורבן למכת פרעושים. הכלבים חוזרים הביתה מטיול בפארק ומפזרים את הפרעושים ברחבי הבית וגם החתולים המשוטטים בחוץ, בחזרתם לדירה נושאים תדיר על פרוותם פרעושים וקרציות. על מנת להקטין את הסיכוי לפרעושים בבית, יש לשמור על ניקיונם של בעלי החיים ולהשתמש בתכשירים מיוחדים שנועדו להרחיק מהם מזיקים אלו. את התכשירים תוכלו להשיג בכל חנות חיות ולקבל ייעוץ מווטרינר מוסמך לגבי המינון והתדירות של הטיפול.

הפרעושים שורצים במקומות מוצלים ולחים, לכן אזור החצר והגינה מהווים סביבת מחייה מושלמת עבורם. באמצעות ניקיון, סילוק פסולת ופריטים מיותרים תוכלו להפוך את האזור לנוח פחות לפרעושים.

הדברת פרעושים מחייבת מדביר מקצועי

תהליך הדברת הפרעושים איננו קל ומחייב מדביר מקצועי. על מנת להבטיח את סילוקם המוחלט של הפרעושים חשוב לבצע הדברה כוללת בתוך הבית ומחוצה לו. חשוב להבין שבמידה ויישאר מקום אחד שלא עבר טיפול, בעיית הפרעושים תחזור במהרה.

הכנות לקראת הדברת פרעושים

בנוסף, חשוב להכין את הבית לקראת ההדברה מראש. אגרוטל הדברות ממליצים לשאוב את כלל האזורים בבית על ידי שואב אבק עוצמתי: שטיחים, ספות וכורסאות, מזרונים וכל סוגי הריפודים הנוספים הקיימים בבית. בסיום השאיבה את השטיחים והריפודים יש לנער ולחשוף לשמש ואת השק של שואב האבק להוציא, לקשור ביסודיות ולזרוק בפח אשפה מרוחק מהבית. יש לכבס בטמפרטורות גבוהות כיסויים שניתנים להסרה, בגדים, מצעים, מגבות – כל הפריטים שעשויים מבד. כאמור, חיות המחמד חייבות לעבור טיפול מונע נגד פרעושים ורצוי גם לפני הטיפול בתכשירים לקלחם. את החצר יש לנקות ולהרטיב מעט את הקרקע על מנת לעודד חדירה יעילה של חומר פעיל לתוכה במהלך ההדברה.

הדברת פרעושים – אגרוטל הדברות

לאחר שהשלמתם את ההכנות, המדבירים המוסמכים של אגרוטל הדברות יבצעו הדברה יסודית של כל האזור באמצעות מרסס וריסוס על ידו של חומר כימי פעיל בבית ובחצר. מדובר בחומר ייחודי שנועד לפגוע בפרעושים על גלגוליהם הרבים: ביצים, רימות, גלמים ופרעושים בוגרים.

מאחר ומדובר בחומר רעיל, יש לפנות את הבית בעת ההדברה ולחזור רק לאחר מספר שעות לאחר שהמדבירים אישרו זאת. אנשי הצוות של אגרוטל הדברות יתדרכו אתכם לגבי ההתנהלות הבטיחותית בבית לאחר ההדברה ומהם תקבלו גם תעודת אחריות על הטיפול שבוצע. בכדי להבטיח את יעילותו של הטיפול מומלץ לבצעו בשנית לאחר כשבועיים.

חומרי ההדברה איתם אנו עובדים באגרוטל הדברות עומדים בתקנים ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה. חומרים אלו נועדו לשימוש מקצועי בלבד ולא ניתן לעשות בהם שימוש עצמאי.

הדברת פרעושים ירוקה

היום עומדים לרשותנו באגרוטל הדברות, נוסף על חומרי ההדברה הכימיים, חומרים טבעיים אורגניים וידידותיים לסביבה שקוטלים ביעילות את הפרעושים בביתכם. אנו רואים חשיבות רבה בהקטנת הנזק הסביבתי ומיישמים מזה שנים הדברה ירוקה לפרעושים.

מחפשים חברת הדברה להדברת פרעושים? התקשרו עכשיו לאגרוטל הדברות 1-800-666-600

Share Button