שירותי הדברה

הדברת פרעושים בבית

איך יודעים שיש פרעושים בבית?

יצורים קטנים עוקצים אתכם כשאתם יושבים על הספה בסלון? ייתכן כי מדובר בפרעושים. מדובר בחרק קטן שאוהב להסתתר במקומות מוצלים ולחים ומשתכן פעמים רבות בשטיחים, ספות, כורסאות ובכל סוגי הריפודים בבית. בשל הגודל הקטן יחסית שלהם, קשה מאוד להבחין בפרעושים בעין, ולרוב מזהים כי אכן מדובר בפרעושים כאשר חוזרים וממשיכים להיעקץ על ידם ולהתגרד בלי סוף באזור העקיצה.

בנוסף, לעקיצות הלא נעימות של הפרעושים, מזיקים אלו מסוכנים לאדם מאחר ומעבירים, לעתים קרובות, באמצעות העקיצה מחלות ויראליות ומחלות של ריקטסיה וחיידקים שונים. במידה ויש לכם חיות מחמד סביר להניח שגם הם סובלים מפרעושים ששורצים בפרוותם ומוצצים את דמם. יתר על כן, שהכלב או החתול היו אלה שהביאו את הפרעושים לביתכם. לכן, ישנה חשיבות רבה לשמירה על ניקיונם של החיות. הקפידו לקלח אותם באופן תקופתי (בעיקר כלבים שמסתובבים בחוץ) וכן, התייעצו עם הוטרינר המטפל ורכשו בהמלצתו את התכשירים הרלוונטיים להתמודדות עם בעיית פרעושים קיימת ולמניעתה.

הדברת פרעושים בבית

הדברת פרעושים בבית על ידי שירותי הדברה מקצועיים

אגרוטל הדברות מזמינה אתכם לבצע הדברת פרעושים בבית. פרעושים הם מזיקים שקשה מאוד להיפטר מהם באופן עצמאי. הדברת פרעושים מצריכה ידע מוקדם אודות החומרים הטובים ביותר לטיפול בהם (ולא כל החומרים מותרים לשימוש עצמאי אלא על ידי מדביר מוסמך בלבד), ומחייבת ניקוי והכנה יסודיים לקראת הביצוע בכדי להבטיח את יעילותה.

לפני בואו של המדביר עליכם לבצע שורה של פעולות בכדי להכשיר את הקרקע לביצוע הדברת פרעושים בבית. קודם כול, טפלו בחיות המחמד שלכם (ראו הסבר לעיל). שנית, מאחר ופרעושים מעדיפים לשכון בסביבה לחה וחשוכה זרקו חפצים מיותרים ומנעו אגירת פריטים מיותרים בבית שיכולים לשמש כמקומות מסתור עבור מזיקים אלו. שמרו על סדר וניקיון בבית, כך תמעיטו את הסיכוי להופעה שלהם ותהפכו את סביבת המחייה שלהם לידידותית פחות. בשלב הבא טפלו בשלל הריפודים בבית, כלומר, שטיחים, ספות, וילונות ואף בגדים ומגבות. את כל אלו יש לכבס ביסודיות ואלו שזה לא מתאפשר דוגמת שטיחים וספות אשר לא ניתן להסיר את הכיסוי שלהם יש לאוורר היטב ולתלות בשמש.

מדביר מקצועי מטעם אגרוטל הדברות מוסמך לבצע הדברת פרעושים בבית ולעשות שימוש בחומרי הדברה כימיים שעל ידי ריסוס שלהם בכל רחבי הבית ובעיקר באזורים הנתונים לפורענות ניתן להשמיד את הפרעושים על גלגולים הרבים שלהם: ביצים, רימות, גלמים, וגם פרעושים בוגרים. ריסוס של חומרי הדברה כימיים להדברת פרעושים מוכיחה את עצמה כאפקטיבית מאוד, אך חשוב לזכור כי הדברה זו מחייבת את כל תושבי הבית לפנות את האזור למשך ההדברה ולחזור רק לאחר שהמדביר מאשר זאת. הקפדה על כללי הזהירות במהלך הדברת פרעושים נמצאת בראש סדר העדפותיהם של מדבירי אגרוטל הדברות. הישמעו להוראותיהם של המדבירים!

לאלו מבינכם החוששים מהדברה כימית של פרעושים, אגרוטל הדברות מציעה הדברת פרעושים בבית באמצעות הדברה ירוקה. שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה הגורמים להשמדתם של הפרעושים יעילים פחות אך בידיהם המיומנות של מדבירי אגרוטל גם שיטות אלו עובדות. הדברה ירוקה לפרעושים מומלצת בעיקר למשפחות עם ילדים, חיות מחמד ובדירות בהן מתגוררות נשים בהריון.

בין אם ביצע המדביר הדברת פרעושים כימית או ירוקה מומלץ לחזור על שלל פעולות ההדברה לאחר שבועיים במטרה להבטיח את היעלמותם המוחלטת של הפרעושים.

לביצוע הדברת פרעושים בבית הזמינו את אגרוטל הדברות – שירותי הדברה בכול חלקי הארץ – חייגו 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (4 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה