הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת נמלים על ידי ריסוס

הדברת נמלים

אחת השיטות הנפוצות להדברת נמלים היא באמצעות ריסוס, כלומר, על ידי פיזור של חומר המשמיד מזיקים אלו. אגרוטל הדברות מבצעת הדברת נמלים באחריות למשך תקופת זמן ארוכה. לאגורטל ניסיון של למעלה מ 30 שנה בהדברת נמלים ומזיקים אחרים. החברה מעסיקה צוות מדבירים מקצועי ואמין ובעל רישיונות מטעם המשרד להגנת הסביבה.

פתרון לבעיית הנמלים

הנמלים חיות בקהילות ובונות את הקן שלהן במקום מוסווה שקשה מאוד להגיע אליו: הקן יכול לשכון בתוך קיר הבניין, בסדקים והחריצים שבמבנה או בנישות צרות וחלולות בתוך הקונסטרוקציה של הבניין. מטרתה של הדברת נמלים להשמיד את הקן, שהרי הדברה של נמלים שמסתובבים בחוץ בחיפושם אחר מזון תשמיד אותם בלבד, בעוד שהקן ימשיך לשגשג ויבואו ממנו עוד ועוד נמלים בהמשך.

ריסוס עצמאי ניתן לבצע בכוחות עצמכם על ידי רכישת תרסיסים נגד נמלים שנועדו לשימוש של הצרכן הפרטי. יש בהם כדי להקל על הבעיה אך יש לזכור כי יעילותם חלקית בלבד מאחר והם משמידים רק הנמלים שנראות לעין ולא מאפשרות להגיע לקן.

ריסוס נגד נמלים המבוצע על ידי מדביר מקצועי אפקטיבי יותר משתי סיבות. קודם כול, מדביר מקצועי משתמש בחומרי הדברה חזקים ועמידים יותר שהשימוש בהם מותר רק לגורם מוסמך ולא נועד לשימוש עצמאי. ובנוסף, מדבירים מקצועיים במרבית המקרים משלבים בין מספר שיטות של הדברת נמלים: ריסוס לצד פיזור אבקה או חומר ג'ל המשמשים כפיתיון רעיל שנלקח לקן על ידי הנמלים ומשמיד אותו, היינו את מקור הבעיה. כך עם השמדת קן הנמלים, חדלות הנמלים להופיע בבית.

הדברת נמלים על ידי ריסוס

הדברת נמלים על ידי ריסוס אפקטיבי

חברת הדברה מקצועית אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברה אפקטיביים נגד נמלים ושאר המזיקים: הדברת טרמיטים, חולדות, עכברים, עש, ג'וקים ועוד. צוות מדבירים מקצועי ואדיב ישמח לעמוד לשירותכם ולהעלים את הנמלים מסביבתכם על ידי ריסוס אפקטיבי ומשולב בשיטות הדברה נוספות. במקביל לשיטות הדברה מסורתיות כימיות אנו מיישמים גם טכניקות הדברה ירוקות וידידותיות לסביבה, כך שאם הנכם מעדיפים הדברה אורגנית – ניתן להדביר נמלים בשיטה זאת במקום באמצעות רעלים.

הדברת נמלים בבית והדברת נמלים במשרד זו מומחיותנו – צרו קשר עכשיו – 1-800-666-600

Share Button
Rate this post
הבלוג של אגרוטל הדברה