הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת נמלים מקצועית

מי הן הנמלים?

הדברת נמלים רלוונטית וחשובה במיוחד בתקופת הקיץ כאשר בדירות ובתים רבים מופיעות הנמלים וטורדות את מנוחתו של האדם. הנמלים כשלעצמן, לעומת מזיקים אחרים, אינן מסוכנות: הן לא עוקצות, ואינן מעבירות מחלות, אך תופעת הנמלים בבית – איננה תופעה נעימה. הנמלים מצליחות לחדור לקופסאות המזון ששמורות בארונות המטבח, נכנסות לתוך צלוחית האוכל של חיית המחמד, מוצאות את דרכן אל השיש ושולחן המטבח וניזונות מהמזון שהושאר מחוץ למקרר או פירורים שטרם נוגבו לאחר ארוחת הצהריים.

הפתרון לנמלים בדירה הוא הדברת נמלים. כדי להדביר נמלים גשו למכולת הקרובה ורכשו תרסיס להדברת נמלים. עשו שימוש בתרסיס בהתאם להוראות המצוינות על גבי האריזה. תרסיסים לשימוש עצמאי מכילים לרוב רעל המשמיד את הנמלים על ידי ההתזה של החומר ברחבי הבית. עם זאת, חשוב לציין כי תרסיסים לשימוש ביתי בעלי יעילות מוגבלת מאחר ובאמצעותם לא ניתן להשמיד את קן הנמלים, שמוסתר בדרך כלל מהעין ומצוי בתוך הסדקים שבקירות, מאחורי ארון המטבח או בכל מקום אחר שקשה להגיע אליו. תרסיס לשימוש ביתי מאפשר להעלים את הנמלים מהאזור למשך תקופה מוגבלת והנמלים ממשיכות להגיח מבעד לסדקים ולחדור לביתכם שוב ושוב.

הדברת נמלים

זו העת להכניס לתמונה מדביר מקצועי שיכול לפתור את הבעיה בקלות ולהשמיד את כל הנמלים בביתכם, כך שלא יחזרו בוודאות בתקופה הקרובה. אגרוטל הדברות, חברת הדברה הוותיקה, מתמחה בהדברת נמלים בבית, בגינה ולצד זאת מספקת שירותי הדברה לבתי עסק ומפעלים.

מה כוללת הדברת נמלים מקצועית?

במסגרת שירותי הדברה של אגרוטל הדברות מקבל הלקוח שירות מקצועי ויעיל ונפטר במהירות מהנמלים בביתו. החברה מעניקה שירותי הדברת נמלים בשלל שיטות החל בהדברה כימית וכלה בהדברה ירוקה. כמו כן, משלבים מדבירי החברה בין השיטה הכימית לשיטה הירוקה ובכך מפחיתים את הנזק הסביבתי הכרוך בהדברה וכן דואגים ליעילות הגבוהה של הטיפול.

הדברה כימית של נמלים על ידי מדביר כוללת במרבית המקרים שילוב בין ריסוס של חומר כימי (שאינו ניתן לשימוש עצמאי אלא לשימוש על ידי איש מקצוע בלבד) לבין הדברה באמצעות ג'ל. הדברת נמלים באמצעות ג'ל כוללת פיזור של פיתיונות ג'ל באזור ההדברה כך שהנמלים יוכלו לשאת את פיתיונות הג'ל אל הקן והחומר הרעיל שבתוך הפיתיון ישמיד אותו ויביא למיגור התופעה לחלוטין.

כמו כן, חברת הדברה אגרוטל הדברות מתמחה בהדברת נמלים ירוקה. המדבירים של החברה מבצעים הדברה ירוקה על ידי שימוש בחומרי הדברה טבעיים שאינם פוגעים בסביבה ולא מסכנים את האדם.

אם גם אתם מעוניינים לעבור את הקיץ בלי נמלים פנו אלינו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה