הדברה מקצועית

הדברת נמלים במטבחים

סובלים מנמלים במטבח?

אם יש לכם נמלים בבית, אתם לא היחידים – רבים נאבקים בתופעת נמלים בבית ורבים לא מסוגלים להיפטר מהן: הנמלים חוזרות שוב ושוב והמספר שלהן גדל מאוד בעיקר בחודשי הקיץ.

איפה תפגשו בדרך כלל בכמות הגדולה ביותר של הנמלים? כמובן, זהו המטבח. אין זה מפתיע מאחר והנמלים, כמו כל יצור חי אחר, מחפשות אחר מקורות מזון והמטבח נותן להן את המענה הטוב ביותר מהבחינה הזאת. לפיכך, כל מצרכי המזון שנשמרים בארונות המטבח ולא במקרר יכולים להיפגע עקב מכת נמלים.

הדברת נמלים

הדברת נמלים עם אגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות מכירה היטב את המזיק הזה – הנמלים משתכנות בביתו של האדם ובונות לעצמן קן במקום מסתור (בתוך חלל ריק שבתוך הקיר), מאחורי השקע, מאחורי ארון המטבח וכו'. בתוך הקן נמצאת מלכת הנמלים – עד שמחסלים אותה ואת הקן, ימשיכו הנמלים להגיח מהפתחים ולחזור למטבח שלכם שוב ושוב. זאת הסיבה, שהדבר הראשון שעושה מדביר המזיקים הוא זיהוי המיקום של קן הנמלים. אחרי שקן הנמלים נמצא, משלבים המדבירים בין שיטות הדברה מגוונות: בדרך כלל אלו פעולות של ריסוס בשילוב עם פיזור פיתיונות הרעילים לנמלים. אחרי שהפיתיונות נלקחים על ידי הנמלים לתוך הקן, הקן מושמד על ידי הרעל שנמצא בתוך כל אחד מהפיתיונות ואז אפשר לדבר על היעלמותן המוחלטת של הנמלים מהמטבח ומהבית שלכם.

הדברת נמלים במטבחים, חד משמעית, צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע. חייגו למדבירים שלנו: 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה