הדברת נמלים

הדברת נמלים בדירה

נמלים בדירות ובתים

בגלל שמדובר בחללים מצומצמים וקטנים יחסית, שלעיתים גם קשה לאוורר כראוי, אם רוצים לעשות הדברה בדירות – רצוי להזמין חברת הדברה. הדברת נמלים בדירה מצריכה הרבה פעמים שימוש בחומרי הדברה רעילים ונדיפים שעשויים לסכן את תושבי הבית אם עושים את ההדברה בצורה לא נכונה. מדביר מקצועי יודע לחשב את המינון הנחוץ של חומרי ריסוס, לעשות את ההדברה בצורה בטיחותית וחכמה וגם דואג להעביר תדרוך בטיחות לתושבי הדירה (אם יש צורך להתפנות מהדירה למשך הפרוצדורה, אם יש צורך להסתיר מוצרים ופריטים מסוימים בארונות וכו').

הדברת נמלים

שירותי הדברת נמלים בדירה

אגרוטל הדברות מתמחה בביצוע של הדברת נמלים בדירה. למעשה, הדברת נמלים זהו אתגר מיוחד במינו: קשה מאוד להיפטר מהנמלים, זאת בעיקר כאשר מדובר בחללים קטנים וצפופים כמו דירות מגורים. במקומות אלו לנמלים יש אפשרויות רבות למקומות מסתור בהם הם יכולים להסתתר, להתרבות ולבנות את הקן שלהן. ככל שתהיה הדירה עמוסה יותר ופחות מסודרת, כך הסבירות להופעת הנמלים גבוהה יותר וכך גם קשה יותר להדביר אותן.

צוות המדבירים של אגרוטל הדברות שולט במקצועיות בכל טכניקות ושיטות הדברה נגד נמלים. פרט לשיטות הדברה הסטנדרטיות (ריסוס ושיטת הפיתיונות) מיישמים המדבירים גם שיטות הדברה ירוקה שנמצאו כבטיחותיות יותר והאפקטיביות שלהן הולכת וגוברת משנה לשנה.

אם אתם סובלים מנמלים חייגו לאגרוטל הדברות לקבלת שירותי הדברת נמלים בדירה: 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה