הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת נמלים בבית

נמלה – המזיק הנפוץ בקיץ

הן קטנות, מציקות, נכנסות לתוך ארונות המטבח ואנו מוצאים אותן בתוך קופסת סוכר, על מדף התבלינים, על השיש – בכול מקום. אלו הן, כפי שכבר ניחשתם, הנמלים. אין מנוס מהן במרבית הבתים בחודשי הקיץ, כאשר הן מתעוררות לחיים. לאחר שהן משתלטות על המטבח, מתפשטות הנמלים לשאר חלקי הבית והופכות את השהייה בו לסיוט: גם על שולחן הקפה שבסלון, גם על המיטה בחדר השינה, גם בחדר האמבטיה – הנמלים מרגישות בבית ומזמינות את שאר בנות הקן שלהן להצטרף לחגיגה.

מה אפשר לעשות?

הפתרון היעיל לתופעה הוא הדברת נמלים בבית על ידי חברת הדברה מקצועית המתמחה בהדברת נמלים. חברת הדברה אגרוטל הדברות מצטיינת בהדברת נמלים בבית. למדבירים של החברה ניסיון עשיר בדרכי הדברת נמלים והשמדת הקן שהכרחית למיגור של התופעה לגמרי.

שיטות הדברת נמלים בבית

לחברת אגרוטל יש הרבה מה להציע לכם: מגוון שיטות של הדברת נמלים בבית. ניתן לבצע הדברה על ידי ריסוס של חומר כימי פעיל המשמיד את הנמלים המסתובבות בחללים הפתוחים ברחבי הבית. במקביל מפזר המדביר במרחב פיתיונות ג'ל מורעלים שהנמלים מתפתות ולוקחות איתן לקן ובכך משמידות אותו. זו היא שיטת ההדברה הנפוצה ביותר, עם זאת, מגמת המעבר לשיטות הדברה ירוקות, ידידותיות ובטוחות יותר.

הדברת נמלים בבית

אגרוטל הדברות תומכת באימוץ שיטות אלו מתוך רצון לשמור על הסביבה נטולת רעלים במידת האפשר וכמובן מתוך רצון להגביר את מידת הבטיחות של הדברת נמלים בבית. שיטות הדברה ירוקות הולכות והופכות ליותר יעילות עם השנים ואגרוטל הדברות מאמצת גם חידוש בתחום. כבר היום מדבירי אגרוטל מיישמים טכניקות ייחודיות להדברת נמלים בשיטות ירוקות כך שהנכם מוזמנים לפתור את הבעיה ולהיפטר מהמזיקים בביתכם מבלי להסתכן בפיזור של חומרי הדברה רעילים בביתכם.

אגרוטל הדברות מספקת לכם תעודת אחריות על ביצוע של הדברת נמלים בבית. במקביל מזמינה החברה בתי עסק, משרדים ומפעלים ליהנות משירותיה – הדברת נמלים למגזר העסקי הינה חלק מהתמחותנו בענף ההדברה מזה שנים.

פנו והזמינו שירותי הדברה של הדברת נמלים בבית ותיהנו מקיץ נטול מזיקים – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (2 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה