שירותי הדברה

הדברת מכרסמים

עכברים, חולדות ועכברושים

מפחדים מעכברים וחולדות? אם תשובתכם שלילית סביר להניח כי לשאלה הבאה לא תצליחו לענות בשלילה: האם תרצו שעכברים וחולדות יחיו לצדכם בבית?

הדברת מכרסמים

מכרסמים ידועים כאחד הגורמים המסוכנים לאדם כאשר נמצאים בסביבת המחייה שלו. עכברושים, חולדות ועכברים נמנים עם קבוצת המכרסמים ופעמים רבות פולשים לסביבת המגורים של האדם בחיפוש אחר מקורות מזון. כמו כן, מתגוררים המכרסמים בביוב, בסביבת פחי אשפה, מרתפים ומקלטים. המכרסמים יכולים לחדור לביתו של האדם דרך פתחי ניקוז, אך גם דרך חלונות, סדקים בקירות או כל פתח אחר שהבעלים לא דאגו לאטום בזמן.

הדברת מכרסמים באגרוטל הדברות

הדברת מכרסמים שמתבצעת בזמן יכולה לטפל בבעיה במהירות ולמנוע נזקים אפשריים עקב הימצאותם של מכרסמים בסביבת האדם.

מדבירים של אגרוטל הדברות עושים הדברה של מכרסמים עבור לקוחות פרטיים, אך גם עבור בתי עסק שסובלים מהבעיה ורוצים לבצע הדברת חולדות או הדברת עכברים ביעילות.

ישנן שיטות הדברה רבות של מכרסמים. חלקן יועדו להשמיד את המכרסמים, חלקן הומאניות יותר ונועדו להרחיק את המזיקים מסביבת האדם באמצעות לכידה, הרחקה בשיטות אלקטרוניות מתקדמות, או שימוש בשיטות ביולוגיות מסורתיות (חתול למשל, שנחשב לאחד הגורמים הפועלים כאחד המרחיקים השימושיים ביותר של המכרסמים).

ריסוס מכרסמים ופיזור פיתיונות רעילים הוא אחת שיטות ההדברה הכימיות המוכרות והנפוצות ביותר. ריסוס של חומר רעיל על ידי מדביר מקצועי מאפשר להשמיד את החולדות והעכברים ביעילות. עם זאת, ריסוס טומן בחובו מספר חסרונות: לעתים עובר זמן מסוים מהרגע של אכילת הרעל על ידי המכרסם ועד רגע מותו, כך שפעמים רבות המכרסמים מוצאים את מותם במקומות מסתור: בתוך תעלות, סדקים ופתחי אוורור. ריח הפגרים נידף לתוך הבית ואת מקורו לא קל לזהות. כמו כן, ריסוס הבית עם חומר רעיל עשוי לסכן את בני הבית, לפיכך חשוב לקבל מהמדביר תדריך מדויק לגבי ההתנהגות הנכונה בבית לאחר ההדברה.

הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים באמצעות הדברה אלקטרונית כוללת מיקום של מכשיר אלקטרוני באזור המטופל. המכשיר משמיע רעש בתדרים שפועלים על מערכת השמיעה של המכרסמים וגורם להם להתרחק מהאזור. כמו כן אפשר ללכוד את המכרסמים באמצעות מלכודות, לקחת אותם הרחק מהבית ולשחרר באזור לא מיושב.

אלו ושיטות הדברה רבות נוספות מיושמות על ידי אגרוטל הדברות. בואו ליהנות מהשירות: 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (10 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה