שירותי הדברה

הדברת מזיקים עם הדברה כימית

מגוון שיטות הדברה

אתם בטח יודעים כי קיימות שיטות רבות לביצוע הדברת מזיקים ומגוון דרכים להיפטר מהם: הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית, הדברה אורגנית, הדברה ביולוגית וכו'.

הדברה כימית היא השיטה המוכרת ביותר, ולמרות היותה השיטה השמרנית והוותיקה ביותר, היא עודנה נותרה הפופולארית ביותר ליישום בקרב מדבירים רבים. והסיבות לכך רבות…

הדברת מזיקים עם הדברה כימית

יתרונות הדברת מזיקים עם הדברה כימית

למרות שהיעילות של שיטות ההדברה האחרות הולכת וגוברת עם השנים, הטכניקות משתכללות והופכות לאפקטיביות יותר, ובכול זאת, שיטות הדברה אחרות מוכיחות יעילות ירודה לעומת הדברה כימית. לאור זאת, ובמיוחד כאשר מדובר במקרים קשים של התפרצות מזיקים באזור מסוים, מדבירים רבים ממשיכים לעשות שימוש בהדברה כימית. הדברה כימית, למרות שעושה שימוש בחומרים המבוססים על רעלים סינטטיים ומסוכנים, מראה תוצאות מדהימות, וכאשר המדביר שמבצע אותה מקצועי ומיומן גם ההדברה הכימית הופכת לבטיחותית לחלוטין (פשוט מקפידים על המינון הנכון ונוקטים בכללי הזהירות הנדרשים).

שיקול לביצוע הדברת מזיקים עם הדברה כימית טמון בעלות הגבוהה של שאר שיטות ההדברה. גם משך תקופת הפעולה של הדברה כימית היא ממושכת יותר במרבית המקרים. פעמים רבות המזיקים נוטים לחזור ולהופיע מחדש כעבור תקופה קצרה בלבד לאחר ביצוע ההדברה כאשר בוצעה בשיטות הדברה ירוקה.

עוד לטובת הדברה כימית ניתן לומר כי אם בעבר נחשבה למסוכנת והייתה בעלת נטייה לפגוע בכל היצורים החיים בסביבת ההדברה, היום ההדברה הרבה יותר ממוקדת למזיק מסוים וכמות הרעלים בה פחתה באופן משמעותי.

אגרוטל הדברות מבצעת הדברה כימית כבר עשרות שנים. מי שמעוניין מוזמן לפנות ולבצע הדברת מזיקים בשיטות הדברה כימיות או להעדיף את שיטות ההדברה הירוקות שגם הן מיושמות על ידי מיטב המדבירים של החברה. להזמנת שירותי הדברה חייגו: 1-800-666-600

Share Button
Rate this post
הבלוג של אגרוטל הדברה