שירותי הדברה

הדברת מזיקים ירוקה

הדברת מזיקים ירוקה צוברת פופולאריות

היום לענף ההדברה יש הרבה יותר מה להציע מבעבר. במקביל לדרכי ההדברה הכימיות ישנן דרכים של הדברת מזיקים ירוקה שעושה שימוש בחומרים טבעיים ושיטות ידידותיות לסביבה וליצורים החיים כולל האדם.

מה עדיף – הדברה כימית או הדברת מזיקים ירוקה?

חומרי הדברה כימיים מתאפיינים בחוסר בררניות – הם קוטלים את כולם: הן את המזיקים שברצוננו להיפטר מהם והן את החרקים האחרים שאינם מהווים מטרד. על ידי כך נגרמת פגיעה במאזן האקולוגי ומושמדים יצורים חיים שכלל לא היה בכוונתנו להרוג.

לעומתם חומרי הדברה ירוקים בעלי יכולת השפעה ממוקדת על קבוצת המזיקים המסוימת שיש צורך להשמידם. חומרי הדברה ירוקים לוקחים בחשבון את הסוג והזן הספציפיים של המזיק ומוצאים את הדרך הנכונה, בעלת ההשלכות השליליות המזעריות ביותר, לחיסולו. כך למשל, במידה ומדובר בחרקים הפוגעים ביבולים חקלאיים, יכול המדביר לזהות את סוג המזיק ולבחור בהדברה ירוקה דוגמת הדברה ביולוגית. כך, על ידי פיזור באזור של חרק הניזון מהמזיק הפוגע, ניתן להיפטר ממנו ביעילות.

הדברת מזיקים ירוקה כוללת בתוכה טכניקות רבות ומגוונות להדברת חרקים. הדברה אלקטרונית לדוגמא מאפשרת להרחיק מזיקים שונים מסביבת האדם על ידי הפקת גירויים לא נעימים עבור החרקים באמצעות מכשירים אלקטרוניים המותקנים על ידי המדביר באזור.

הדברת מזיקים אורגנית עושה שימוש בחומרים שמקורם מהצומח. חומרים אלו בעלי סגולות המרחיקות והמשמידות את זן המזיק הספציפי שטורד את מנוחתכם. הידעתם, למשל, שתכשירים אורגניים המבוססים על ניחוח תפוז בעלי יכולת להרחיק מזיקים מהאזור?…

הדברת מזיקים ירוקה מבצעים באזורי חקלאות, בהם חשוב מאוד לשמור על המאזן האקולוגי ולהימנע מהרעלתם של היבולים על ידי חומרי הדברה כימיים. כמו כן, הדברת מזיקים ירוקה הופכת ליותר ויותר פופולארית בבית ובגינה. חברת הדברה מקצועית אגרוטל הדברות כבר שנים מיישמת את הטכניקות הירוקות ומתמודדת באפקטיביות עם המזיקים השונים בבתים פרטיים ודירות מגורים.

הדברת מזיקים ירוקה

יתרונות וחסרונות של הדברת מזיקים ירוקה

יתרונה המובהק של הדברה ירוקה הוא בטיחותה לאדם והיעדר הנזק לסביבתו. השימוש בחומרים טבעיים בלבד מאפשר לבצע הדברת מזיקים בבית ללא צורך לפנות את הבית למשך זמן ההדברה ולהמתין שעות ארוכות עד הרגע בו אפשר יהיה לחזור בבטחה הביתה.

כאמור, הדברת מזיקים ירוקה מאפשרת להתאים את הטיפול למזיק המסוים שמפריע לכם: נמלים? ג'וקים? טרמיטים? מדביר מקצועי יטפל בבעיה בצורה נקודתית וללא סכנה ליצורים אחרים הנמצאים בסביבה דוגמת חיות מחמד.

למרות יתרונותיה של הדברת מזיקים ירוקה, בצד השני של המטבע מוצבים חסרונותיה. לרוב מדובר בשיטות שיעילותם מוגבלת לתקופה קצרה יותר לעומת משך השפעתה של ההדברה הכימית. בנוסף, מחיר של הדברת מזיקים ירוקה גבוה יותר לעומת עלויות של הדברה כימית. בחלק מהמקרים ימליץ המדביר על הדברת מזיקים ירוקה המשולבת בהדברה כימית, כך על ידי שילוב בין השתיים ניתן מחד, להקטין את הנזק הסביבתי והשימוש ברעלים, ומצד שני לבצע הדברה אפקטיבית וזולה יותר לעומת הדברת מזיקים ירוקה בלבד.

אגרוטל הדברות מבצעת הדברת מזיקים ירוקה לצד טכניקות של הדברה כימית ומציע שירותי הדברה מקצועיים לכל סוגי מזיקים: נמלים, טרמיטים, פרעושים, מכרסמים וכו'.

חייגו עכשיו והזמינו מדביר מקצועי – 1-800-666-600

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה