שירותי הדברה

הדברת מזיקים בריסוס

הדברת מזיקים בשיטה הנפוצה ביותר – ריסוס מזיקים

למרות שתחום ההדברה כולל הרבה מאוד שיטות הדברה (רבות מהן חדשות יחסית ופותחו לא מזמן), הריסוס עודנו נשאר שיטת הדברה הנפוצה, השימושית והיעילה ביותר למלחמה במרבית המזיקים.

הדברת מזיקים

אילו מזיקים אפשר להדביר על ידי ריסוס?

שיטת ריסוס פועלת היטב על מזיקי בית כגון, נמלים, ג'וקים, מעופפים, פרעושים וכו'. כמו כן, הריסוס נפוץ מאוד בשטחים חקלאיים בהם יש צורך בפיזור של חומרי הדברה על פני מרחבים ושטחים גדולי ממדים. בנוסף, הריסוס שימושי גם בגינות נגד מזיקי גינה שפוגעים בצמחייה.

אף על פי שהדברת מזיקים נעשית הרבה פעמים על ידי ריסוס, לא אחת נהוג לשלב שיטה זאת עם שיטות נוספות. כמו למשל במקרה של הדברת נמלים  נהוג לשלב בין הריסוס לבין פיזור פיתיונות רעילים במרחב הבית. בדומה לכך, במהלך הדברת חולדות מחליט לעתים המדביר שכדאי פרט לריסוס גם להתקין באזור מלכודות.

ריסוס בטיחותי יותר

ביחס לשנים הקודמות שיטת הריסוס הפכה לדרך בטיחותית יותר לצורכי הדברת מזיקים. חומרי הדברה מכילים מינונים נמוכים ומדויקים יותר של חומר פעיל וההשפעה שלהם יותר ממוקדת לצורך הדברת מזיקים מזנים מסוימים (בלי לפגוע בשאר האוכלוסיות של היצורים החיים שנמצאים באותה סביבה).

הדברת מזיקים מקצועית

כל הדברת מזיקים כדאי שתיעשה באמצעות מדביר מוסמך. ריסוס דורש ידע מקצועי ויכולת להתאים את חומר ההדברה הטוב ביותר. הדברת מזיקים עצמאית עלולה להיות מסוכנת לכם ולבני ביתכם ולכן עדיף להימנע ממנה.

המדבירים של אגרוטל הדברות יוכלו לעזור לכם להיפטר ממזיקים בבית ובכל מקום בו תתקלו בהם 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה