הדברה ביולוגית

הדברת מזיקים בקיץ

הקיץ בפתח ואיתו המזיקים

הקיץ הגיע ואתם מוצאים את עצמכם במרדף אחר ג'וקים, נמלים, מעופפים ומזיקים אחרים. אתם מסתובבים עם תרסיס ביד ומרגישים שנמאס לכם – הם פשוט מסרבים להיעלם!

תופעה זו נפוצה בחודשים החמים של השנה. לא רק בני אדם נהנים ומקבלים בברכה את בוא הקיץ – גם מזיקים אוהבים להתפנק מהחמימות והלחות: הם יוצאים החוצה מבעד לפתחים, החריצים והסדקים בקירות, מוצאים את דרכם לביתכם כשהם יוצאים מפתחי הביוב ותעלות הניקוז והופכים בשמחה רבה לאורחים שלכם, וכמובן מבלי לשאול מה דעתכם על כך.

אז למה התרסיסים לא מועילים?

תרסיסים נגד מזיקים שניתן להשיג בכול חנות ומכולת ושנועדו לשימוש הציבור הרחב לא תמיד מוכיחים את עצמם כיעילים במלחמה נגד מזיקים. הם אמנם מאפשרים לשפר את המצב ולהפחית את תופעת המזיקים אך אינם מונעים אותה לגמרי. הרבה פעמים לא די לבצע ריסוס על החרקים שאתם פוגשים ברחבי הבית מאחר ובכך אינכם משמידים את מקור הבעיה. למשל, בעת הדברת נמלים פעולת הריסוס על שיירת הנמלים הגלויה לעין איננה אפקטיבית היות וקן הנמלים ממשיך להתקיים אין שם במקום הסתרים בבית וללא התערבותו של מדביר מקצועי אין דרך ממשית לאתר את מיקומו ולהשמיד אותו.

הדברת מזיקים בקיץ על ידי מדביר מקצועי

מדביר מקצועי מוסמך של אגרוטל הדברות מזהה בקלות את מקור בעיית הנמלים ומשמיד אותו באמצעות מגוון החומרים האפקטיביים בהרבה מהתרסיסים הביתיים ומבחר השיטות שאין ביכולתו של משמש לא מוסמך לבצע. דוגמא לכך מהווה שיטת הפיתיונות להדברת נמלים כאשר בוחר המדביר לפזר פיתיונות רעילים במקומות בהם מסתובבים הנמלים, כך שייקחו אותם לתוך הקן והחומר הפעיל שבתוך הפיתיון יהרוס את הקן כליל. שימוש בחומרי הדברה מקצועיים על ידי הצרכן הפרטי אסור בתכלית לאור הידע הרב שהעניין מחייב. מדביר מקצועי יודע לבצע את ההדברה תוך שמירה על כללי הבטיחות, חישוב מינון הנדרש והבחירה בחומר הפעיל המתאים ביותר לזן הספציפי. חומרים כאלה אינכם תמצאו בחנויות ובסופרים. הדברה מקצועית מאחר ומטפלת במקור הבעיה הינה אפקטיבית ומעלימה את המזיקים ביעילות ולאורך זמן.

הדברת מזיקים בקיץ

אותו הדין הוא לגבי ג'וקים תיקנים. כאשר אתם מרססים ומשמידים את הג'וקים שמתרוצצים ברחבי הבית, אתם אכן משמידים אותם, אך חלקם מתרחקים מהחומר הפעיל ומסתתרים עמוק יותר בתוך הקירות והסדקים. ברגע שהחומר מתנדף קצת, יוצאים המקקים שוב ושוב החוצה, וכך הופך המרדף אחריהם ואינסופי ומייגע. מדביר מקצועי יבחר בחומרים האפקטיביים ביותר לצורך הדברת מזיקים בקיץ ויבטיח את קטילתם המוחלטת.

אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברה מקצועיים – פשוט לא לראות אותם יותר! נפטרים בקלות ממזיקים בקיץ – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (2 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה