הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת מזיקים בבית

נמלים וטרמיטים, ג'וקים ועכברים, חולדות ופרעושים, עשים ויונים – מי מאלו נראו לאחרונה אצלכם בבית? המזיקים נכנסים הביתה, מסתובבים במטבח, מוצאים את דרכם לאמבטיה, שורצים במרפסת ובגינה… איפה לא?

מזיקים אלו גורמים לנזקים (לא במקרה מכונים בשמם: "מזיקים") – הנזקים באים לידי ביטוי בפגיעה ברכוש, פוגעים באסתטיקה של הסביבה והכי חשוב – מסכנים את בריאותו של האדם.

למה המזיקים מזיקים?

מכרסמים משאירים סימני שיניים על גבי הרהיטים, מכרסמים את כבלי החשמל ויכולים אף לגרום לפגיעה בתשתיות החשמל. על גופם נושאים העכברים והחולדות פרעושים וחיידקים שמזהמים את סביבתו של האדם. אכילה של מזון שבא במגע עם המכרסם יכול לגרום לאדם ללקות במחלה קשה.

טרמיטים ניזונים מכל סוגי מרכיבי העץ בבית – קורות עץ בתוך קירות הבניין, ריהוט, דקים, משקופים וכו'. כדאי שתזהו מטרמיטים וחרקי עץ אחרים: חרקים אלו יכולים ממש לאכול לכם את הבית!

את הנמלים והג'וקים מכירים כולם. גללי הג'וקים נמצאים בכול מקום, תיקנים מתרוצצים בכול רחבי הבית, שיירת נמלים צועדת בגאווה על השיש ומוצאת את דרכה למצרכי המזון…

פותחים ארון ומגלים בגדים מחוררים? תגידו שלום לעש שאוכל לרבייה את הבגדים ומשמיד לכם את כל המתלחה.

במסתור כביסה ועל גג הבניין יושבות להן היונים, הן משמיעות גרגורים מעצבנים ולשלשת שלהם נוחתת ישירות על הכביסה ועל עדן החלון. לא כיף!

הדברת מזיקים בבית

הדברת מזיקים בבית פותרת את הבעיה

על מנת למנוע את כל האי נעימויות שנגרמות עקב הימצאות של המזיקים בסביבת האדם יש לפנות לחברת הדברה מקצועית שמבינה עניין ויכולה להעלים את כל החיות שלא אמורות להיות בבית.

אגרוטל הדברות מציעה את שירותיה ומבצעת הדברת מזיקים בבית. הדברה כימית, ריסוס, הדברה ירוקה, הרחקת יונים, פיתיונות, מלכודות ומגוון שיטות נוספות לניהול מלחמה יעילה במזיקים!

מחכים לפנייתכם – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (7 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה