הדברה אורגנית

הדברת טרמיטים בבתי עץ

הטרמיט הקטלני

הטרמיט הוא חרק קטלני שמסכן את הרכוש של האדם ויכול לגרום לנזקים בשווי של עשרות אלפי שקלים. הטרמיטים ניזונים מתאית שהיא המרכיב העיקרי של העץ – ולכן כל הפריטים שעשויים מעץ ונמצאים אצלכם בבית מהווים יעד מבחינת הטרמיטים: ריהוט, משקופים, מרכיבי עץ בתוך השלד של הבניין וכו'.

הדברת טרמיטים

בעיית הטרמיטים מחריפה והופכת לקריטית כאשר מדובר בבתי עץ: צימרים, מחסנים לגינה ומבנים אחרים שעשויים כמעט כולם מעץ. בפרק זמן קצר יכולה מושבה אחת של טרמיטים לכרסם את בית העץ שלכם, להפוך את העץ לבלוי וחלול ובסופו של דבר לגרום אף לקריסת המבנה כולו.

הדברת טרמיטים בבתי עץ עם אגרוטל הדברות

הדברת טרמיטים בבתי עץ זו מומחיותה של חברת הדברה – אגרוטל הדברות. עם קבלת הפניה שולחים אליכם נציגי החברה צוות מדבירים מקצועי שמבצע הדברת טרמיטים במקצועיות והקפדה על הבטיחות שלכם.

הדברת טרמיטים ברוב המקרים נעשית באמצעות איוד בגז ושיטת הקידוחים כאשר החומר הפעיל מוחדר בלחץ לתוך חלל הפנים של העץ בו שוכנים טרמיטים. ריסוס לא יעזור במקרה של טרמיטים מאחר והם נמצאים במקום מסתור – עמוק בתוך העץ, כך שחומרי הריסוס לא יגיעו אליהם.

כאשר יש לכם חשד לטרמיטים בבית העץ שלכם, אסור לכם לחכות: כל יום נוסף של המתנה יחמיר את הנזק של הטרמיטים לרכוש שלכם. חובה להזמין מדביר באופן מידי ולא להמתין אף לא דקה אחת מיותרת!

לביצוע הדברת טרמיטים חייגו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (2 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה