הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת טרמיטים בבתים פרטיים

טרמיטים בבית

שומעים רעשים, רשרושים וחריקות בבית? ייתכן כי מקור הבעיה הוא טרמיטים שפלשו לביתכם ו"חוגגים" בתוך הקירות, המשקופים ופרטי הריהוט שבבית. הטרמיטים בניגוד למזיקים אחרים מסוכנים בנזק האדיר שהם גורמים לרכוש. מושבה אחת של טרמיטים עשויה תוך זמן מצומצם בלבד להשמיד בית שלם: הטרמיטים ניזונים מתאית שבעץ, הם מכרסמים את מרכיבי העץ שבבית, הופכים אותם לחלולים, שבירים ובלויים. במקרים קיצוניים כתוצאה ממכת טרמיטים כל המבנה יכול לקרוס – לרוב כאשר מדובר בבתים פרטיים העשויים ברובם מעץ.

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים רק בידי מקצוענים

חד משמעי – רק מדביר מקצועי יכול להתמודד עם התופעה ולעסוק בהדברת טרמיטים. לאדם פרטי אין את היכולת, הידע, המיומנות וההכשרה הנדרשים לשימוש בחומרי הדברה נגד טרמיטים ויישום של שיטות הדברה הנדרשות.

מה שכן, חשוב שתהיו ערניים ותזהו את תופעת הטרמיטים מיד לאחר הופעתה. ככל שתטפלו בבעיה מוקדם יותר כך גדל הסיכוי להצלחה ומזעור הנזק. הימצאותם של זוגות כנפיים פזורות ברחבי הבית ובסמוך לפרטי העץ יכולים להעיד על טרמיטים. כך גם, ערימות נסורת הדומה לערימות חול מלמדות על הבעיה. רשרושים ורעשים חוזרים גם הם סימן לכך שחרקים אלו הגיעו אליכם.

בניגוד להתמודדות המקובלת מול מזיקים אחרים כמו הדברת נמלים או הדברת ג'וקים חשוב לדעת כי אין לאטום חריצים וסדקים בקירות במטרה למנוע את חדירתו של המזיק פנימה. עם הטרמיטים ההיפך הוא נכון: יש לאוורר את הסדקים המובילים לתעלות והמנהרות שנוצרו על ידי הטרמיטים. מזיקים אלו אוהבים סביבה חשוכה ולחה – אם תאטמו את החריצים, תהפכו את שהייתם לנעימה יותר ותחריפו את הבעיה.

אגרוטל הדברות מומחית בשירותי הדברת טרמיטים. למדבירים של אגרוטל יש את הציוד, המומחיות וההסמכות הנדרשות לצורך הדברת טרמיטים בבתים פרטיים. איוד בגז הינו רק חלק מהטיפול המקובל בטרמיטים. מדבירים של אגרוטל הדברות מספקים גם שירותי הדברה נגד טרמיטים עוד לפני תחילת הבניה. שירותי הדברה אלו כוללים ריסוס של תשתית המבנה בחומר ייחודי המרחיק טרמיטים.

טיפול נגד טרמיטים בבית קיים כולל הזרקה והחדרה של חומר הדברה לתוך העץ, קידוחים ושיטות מורכבות נוספות שרק מדביר מנוסה מסוגל לבצע.

הזמינו שירותי הדברת טרמיטים לבתים פרטיים במספר – 1-800-666-600 אגרוטל הדברות לשירותכם.

Share Button
5/5 - (7 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה